Wpis z mikrobloga

Mam kolejną nagrodę dla prezesa Kurskiego, który wpuścił ten zlepek materiałów z YouTuba na antenę - bo dokumentem tego nazwać nie sposób. Tak bezczelnej manipulacji to dawno nie widziałem, nawet w TVN.

Zero wspomnienia o istocie problemu z obecnością mediów w sejmie, zero jakiegokolwiek wspomnienia o tym że posłowie czy media nie mogli wejść do sali kolumnowej, zero wspomnienia o tym że nie wiadomo kto naprawdę głosował za ustawami w tym dniu bo kamery nie obejmowały całej sali. Wyrywanie wypowiedzi z kontekstu, jednostronna narracja, chaotyczny montaż. Technicznie materiał leży i kwiczy - wygląda jakby składał to średnio ogarnięty stażysta w lokalnej telewizji kablowej.

Za to z materiału wylała się taka nagonka na opozycję jak w najstraszniejszych czasach PRL - propaganda Urbana się chowa. I jeszcze na dokładkę te napisy, sugerujące odbiorcy co ma myśleć...

#tvpis #4konserwy #neuropa #bekazpisu #polityka
Pobierz MarianoaItaliano - Mam kolejną nagrodę dla prezesa Kurskiego, który wpuścił ten zlepe...
źródło: comment_8lunwI7AVN09FTbb58jK00WaPtggVvi1.jpg
  • 48
który wpuścił ten zlepek materiałów z YouTuba na antenę - bo dokumentem tego nazwać nie sposób. Tak bezczelnej manipulacji to dawno nie widziałem, nawet w TVN.


@MarianoaItaliano: mogę powiedzieć, ze oglądając wiadomości regularnie w okresie puczu/ciamajdanu i mniej regularnie później widziałem prawie cały dzisiejszy film. To nawet nie film, to kreatywny montaż fragmentów Wiadomości, m.in reportażu Ewy Bugały w którym nagrywa ekran TVN z Kolendą-Zaleską czy dramatyczne doniesienie o zakłócaniu sygnału
@pk347: Myślę, że coś takiego w każdym kraju by przeszło. Według mnie ten dokument ma zatrzymać elektorat PiS, zrobić z nich jeszcze wierniejszych a tych niezdecydowanych zniechęcić do opozycji. Najgorsze jest to, że nawet gdyby Petru ze Schetyną się ogarnęli i naprawdę merytorycznie punktowali to Kurski będzie puszczał nonemów, którzy gadają głupoty i wpływu na władzę nie będą mieli.
@MarianoaItaliano: zapomniałeś o jednym, Kurski tego nie wymyślił, tvn od powstania nadaje w taki sposób swoje gówno. Sądząc po wykopie czy choćby twoim wpisie to ziarno pada na żyzną glębę, nie brakuje w Polsce idiotów. Wojna to wojna, hodowaliście lemingi przez tyle lat i teraz macie pretensje ze prawica (umowna) robi to samo? Beka z was. Jak wy manipulujecie to Ok, jak "my" to Ło #!$%@? co się dzieje :)
@Sim0n97: Inaczej szans na następną kadencję nie mają. Rok rządów, rozdali prawie wszystko co obiecali a w sondażach chyba poniżej wyniku wyborczego. Miliardy nie pomagają więc próbują inaczej. Jestem ciekawy co się stanie jak za 3 lata minimalnie wygra PO. Przecież przy takiej nagonce, Jarek na ulice wyprowadzi ludzi pod hasłem sfałszowanych wyborów.
@soosh071: Proszę cię, nie wiąż mnie z którąkolwiek ze stron - ja staram się w miarę obiektywnie opisywać to co widzę w różnych telewizjach (patrz #tldr z wydarzeń w grudniu) a to co zobaczyłem przed godziną w TVP naprawdę jest skrajnie nieobiektywne.

Wojna to wojna, hodowaliście lemingi przez tyle lat i teraz macie pretensje ze prawica (umowna) robi to samo? Beka z was. Jak wy manipulujecie to Ok, jak "my" to