Wpis z mikrobloga

Czołem! Szukam telefonu. Budżet 1000zł, aktualnie waham się pomiędzy:

Redmi NOTE 4
Xiaomi Redmi Pro
Huawei P9 Lite

Kupowane by było w pl, bo zmusiła mnie awaria lumi. Zależy mi na stabilności sprzętu i tym, żeby za 2-3 lata działał w miarę dobrze, cieszy mnie widok sporej baterii w specyfikacji czy szybkiego ładowania. Nie podniecają mnie benchmarki, w gry nie gram wcale na telefonie, używam go do internetu, poczty, zdjęć, gps no i oczywiście dzwonienia, korzystania z messengera czy pisania smsów. Nie chcę się pchać w totalną chińszczyznę, bo mógłbym dostać zawału po przesiadce z całkiem solidnej 920-stki.
Jeśli w tej cenie będzie coś innego czego nie wypisałem to piszcie, wezmę pod uwagę.

Na pewno nie chcę przekroczyć tej kwoty, super jakby było coś tańszego. Na olx widziałem sporo P9 w mojej okolicy świeżo odebranych od operatora w okolicach 900zł. W Xiaomi znowu się gubię, sporo modeli jak dla kogoś kto od 3 lat się tym nie interesował i dlatego pytam.

Udanego wieczoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #huawei #telefony #jakitelefon
  • 10
@kiera1: Szczerze to nie myślałem nad tym w ogóle. Pomimo że wg. mnie WP bliżej do iOS niż do Androida to jedyną zmianą jaką rozważałem był właśnie android. Sam nie wiem czemu.

@rybak_fischermann: Właśnie jedyne co mnie odpycha od Huawei to fakt, że ma 2GB ramu a Xiaomi 3. Na oficjalnym sklepie ceny są sporo wyższe niż u niezależnych sprzedawców którzy też mają sprzęt na miejscu, warto dopłacać?
Redmi NOTE 4


@szymonl: mam od paru miesiecy, i kazdego dnia mowie sobie, ze to byl najleszy zakup ever (serio!). Mam wersje 3GB/64GB kupilem na #gearbest z promo (200$ z przesylka). Moze tam probuj, czasem sa niezle promocje, ale telefony schodza w trymiga. :)