Wpis z mikrobloga

@bidzej całkiem spoko fant. Mogłeś trafić gorzej - sam 60 kontenerów temu miałem flagi na zalanie a lotniskowcami nie gram. Na detonacje są bardzo użyteczne. Powiedziałbym nawet że lepsze niż większe ilości kasy a na pewno lepsze niż inne sygnały które nie są wszędzie przydatne.

BTW widziałem ostatnio jak na 10 tierze Khabarovsk zdetonowal pierwszym strzałem z działa całego Kurfursta. W drugiej minucie bitwy.
@BadWood: mogłem trafić gorzej, ale to był mój trzeci superkontener i za każdym razem wypadała taka kiszka, a liczyłem w końcu na jakiś fajny statek czy cuś... :(
@bidzej fajnie by było, ale szanse niewielkie :p mnie by cieszyły jeszcze oprócz jakiegoś tirpitza, simsa czy scharnhorsta: 20 milionów, smocze flagi albo 3000 dublonów.
@BadWood: z drugiej strony jest tu gdzieś pod tagiem wpis mirka, który doczłapał się do t4, otworzył swój pierwszy kontener ever i dropnęło mu Simsa.

Za smocze flagi też bym się nie obraził, potrzebuję sobie podszkolić kapitana na Błyskawicy, bo bez skilli ten statek to jakaś lipa :(
@bidzej mam wrażenie że nowi gracze mają większe szanse na okręt. Nie pierwszy raz widzę tego typu przypadek. W sumie jest taka teoria spiskowa że ma to ich zachęcić do dalszej gry.

Robisz pod ewentualne rankedy na 7 tierze czy bitwy losowe? Niestety będzie potrzebny inny zestaw skilli - ja już kończę robić drugiego, ten okręt jest OP.
@BadWood: też mam takie wrażenie. Ale chyba jeszcze daleko do poziomu WoT, gdzie noobów i nowych podobno podbijają jak mogą (chociaż sam dawno nie grałem).

Co do Błyskawicy - głównie celuję w randomy. Póki co mam BFT, LS i SI. Kombinuję dołożyć do tego Demolition Experta (AFT raczej nie ma sensu, powyżej 12km i tak ciężko będzie coś trafić, bo łuki robią się strasznie strome). No i do tego CE...
@bidzej jak na randomy to ja olewam kamo, lepsze jest DE i HP razem. Na rankedy obowiązkowo HP i CE. Ale wkrótce nowe skille więc build się lekko też pozmienia - nie wiem czy opłacalne będzie te 2 dodatkowe procenty podpalki z DE. Trzeba będzie potestować. A jak na rankedy to też lepiej zamiast SI dać wykrywanie torped. Z zasięgiem zupełna racja, i tak jest niewidzialka z 11.1 km.