Wpis z mikrobloga

@magenciorek: szukałem tej fotki w necie i zobaczyłem to XD

W odpowiedzi na skargę, którą otrzymaliśmy w związku z amerykańską ustawą Digital Millennium Copyright Act, usunęliśmy wyniki (1) z tej strony. Jeśli chcesz, możesz przeczytać tę skargę na stronie LumenDatabase.org.

XDD
@danielosw: Siedziałem kiedyś w czołgach Belgijskiej i Norweskiej Armii, nie znam modelu ani nazwy, ale przy moim 189cm wzrostu wlazłem ledwo , a wyjść musieli mi pomóc. Ci nasi żandarmi są pewnie wystawieni na pokaz, a wyrośnięci są od pomagania byłym wojskowym dotrzeć na przesłuchania ;)
@danielosw:

"Komandosi do walki bezpośredniej" - jeśli chodzi ci o jednostki typowo szturmowe typu desant to się po części zgodzę, ale tylko po części ponieważ nie ma u nas czegoś takiego przy naborze jak wymóg wzrostu (oczywiście nie mówię o skrajnych przypadkach typu 1,50m) aczkolwiek są preferencje. Co do "komandosów" czyli szeroko pojętych sił specjalnych to mogę powiedzieć iż kilka razy w życiu miałem styczność z tymi ludźmi, jak i pewnie
Ale te polaki wielkie xD Jakby do mnie mieli zatarg byl bym mega grzeczny dyplomatyczny itp itd xD z takimi lepiej na drodze rozmow dojsc do konsensusu xD