Wpis z mikrobloga

Ile macie oszczędności i czy 30k zł w wieku 20lat to dużo. Proszę o szybką odpowiedź

#finanse #gospodarka #polityka #pytanie

Ile masz oszczędnośći

  • do 10 000zł 33.6% (289)
  • 10k - 20k zł 13.3% (114)
  • 20k - 50k zł 14.8% (127)
  • 50k - 100k zł 9.9% (85)
  • 100k - 200k zł 16.7% (144)
  • Jestem politykiem 11.7% (101)

Oddanych głosów: 860

  • 18
  • Odpowiedz
@trejn: Dużo/mało zależy od Twoich dochodów, ponoć człowiek jest "bezpieczny" finansowo mając oszczędności na okres 6 miesięcy życia, nie zmieniając jego jakości bez uzyskiwania innych dochodów. Inna sprawa, że posiadanie jakichkolwiek oszczędności w tym wieku jest raczej (niestety) wyjątkiem, trzymaj tak dalej!
  • Odpowiedz
Ile macie oszczędności i czy 30k zł w wieku 20lat to dużo. Proszę o szybką odpowiedź


@trejn: Po #!$%@? pytanie. Jak mam samochód, motocykl i mieszkanie to też są oszczędności czy tylko gotówka na koncie się liczy?
  • Odpowiedz
  • 0
@trejn 30k? przeciez tyle to w razie jakiejs naglej sytuacji sie wydaje w pare godzin
przeciez to jest nic w tym kraju, majac 20 lat powinienes miec juz kilka rachunkow z taka kwota i jakies nieruchomosci na wszelki wypadek
lepiej sie wez do pracy, nie wiem gdzie ty pracujesz ale zacznij sie uczyc programowania
  • Odpowiedz
@trejn: W wieku 20 lat to ja miałem 10k długu, bo musiałem kupić samochód, żeby mieć czym do pracy jeździć. Tak więc całkiem zaradny z Ciebie chłopak.
  • Odpowiedz