Wpis z mikrobloga

@bijonse: Jeffre umie się malować, ale imo przegina i nie podoba mi się to, co robi. Wayne ma zdrowe podejście: anty przerysowane brwi, robienie tak, żeby nie mieć jednego wielkiego ciastka na twarzy i żeby podkreślić urodę, a nie ją zamaskować i zrobić na tym taką szpachlę. Jego celem nie jest żeby dobrze wyglądała w kamerze i na insta - tylko na żywo musi wyglądać dobrze.
Wayne ma zdrowe podejście: anty przerysowane brwi, robienie tak, żeby nie mieć jednego wielkiego ciastka na twarzy i żeby podkreślić urodę, a nie ją zamaskować i zrobić na tym taką szpachlę.


@hatterka: Są różne szkoły, ale Wayne to typowy oldschool wizażu. Kiedyś miało być to wszystko subtelne ale świat poszedł do przodu. Pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty i teraz dziewczyny wolą podkradać sztuczki z charakteryzacji. :)

Uwielbiam czas trwania filmików Wayne'a
@hatterka Wayne <3 trafiłam na niego przypadkiem kilka lat temu, gdy jeszcze nie było takiego hype'u na makijażowe filmiki, a parę dni temu yt mi o nim przypomniał, bo bardzo dawno nie oglądałam. szanuję i uwielbiam jego akcent ʕʔ
@hatterka: No nie mogie :D. Ona jest cudowna i w ogóle to ją kocham, więc jeśli lubisz podejście Wayna, to z pewnością ją polubisz. I ten jej British Accent. To Ci dorzucę jeszcze Karimę McKimmie - tworzy na sobie subtelne i piękne makijaże. U niej za to możesz posłuchać australijskiego akcentu :D.