Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #makijaz #uroda #kosmetyki

Dlaczego cena aż tak bardzo się różni i gdzie jest haczyk? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Już nawet nie mówię o dodatkowe zniżce z pyszne na 10% do tej drogerii :P

http://www.rossmann.pl/Produkt/Revlon-Colorstay-podklad-do-cery-mieszanej-i-tlustej-nr-310-Warm-Golden-30-ml,354006,7166

https://strefaurody.pl/product-pol-20930-REVLON-COLORSTAY-Podklad-do-twarzy-cera-tlusta-mieszana-110.html

Pytanie nr2:
Które pędzle do makijażu najbardziej polecają Mirabelki? Hakuro, Zoeva, może jeszcze jakieś inne?
  • 36
  • Odpowiedz
@Shyvana: Rossmann jest drogi i przereklamowany, wystarczy porównać ceny tych samych produktów u nich i w Hebe, Naturze czy Drogeriach Polskich. Na farbach do włosów różnice nawet do 10 zł i to bez promocji.
  • Odpowiedz
@scharlottka: Wydaje mi się, że wciąż jest tańszy niż hebe :P
Ogólnie drogerii używam tylko do kosmetyków kolorowych bo te same do kąpieli i higieniczne są nieraz o połowę tańsze w auchanie :P
Np w hebe jest peeling owocowy (rożne kolory i zapachy z natury) za 7.99 a w auchan ten sam jest za 3.19 a raz w promocji był nawet za 2.89 :P to samo podpaski/tampony/płyny do higieny intymnej, żele
  • Odpowiedz
@R039: Super wiedzieć! Jak się skończy mój aktualny podkład to zamawiam. Swoją drogą mam teraz Astor o cenie regularnej 85zł kupiny na wyprzedażach 50% w rossmanie xD i jak dla mnie jest zajebisty i mam obawy właśnie że już go nic nie przebije i będę smutkować że jest taki drogi
  • Odpowiedz
@Shyvana: Mi się nie chce łazić :P Hebe vs. Auchan to kiepskie porównanie, bo drogeria zawsze wypadnie słabiej przy hipermarkecie. Ja tak mam z tesco, tam to już w ogóle szaleństwo. :D W Rossmannie rzadko kiedy są promocje na kolorówkę, takie większe to tylko te -49% dwa razy w roku. CHOCIAŻ dzisiaj widziałam podkład z Max Factora za jakieś śmieszne niecałe 30 zł. Hebe ma co chwilę - to sześć marek
  • Odpowiedz
@scharlottka: Tylko że te ich promocje na marki to często nie są całe marki tylko wybrane produkty tych marek :( Właśnie się tak zawiodłam ostatnio jak coś chciałam kupić, już sama nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@scharlottka: a jeśli chodzi o takie zwariowane promocje, to to samo jest z Yves rocher xD Mam ich kartę i co 3 tygodnie przychodzi jakaś promocja -50% na produkt i jeszcze coś w graticie :D
Kończy mi się krem do twarzy i jadę właśnie kupić dzisiaj, będzie za -50% i w gratisie jeszcze 200ml mleczko do ciała o cenie regularnej 22,90 :P Dodatkowo zbiera się punkty i co 200 wydane zł
  • Odpowiedz
@scharlottka: mi bardzo pomogła zielona seria kremów i płynów micelarnych, sebo vegetal na przetłuszczającą się skórę twarzy. Regularnie używam maseczki, płynu i kremu pod makijaż i już nie mogę smarować twarzą kanapek po 3h od nałożenia makijażu xD
  • Odpowiedz
Dlaczego cena aż tak bardzo się różni i gdzie jest haczyk?


@Shyvana: To Rossmann, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Które pędzle do makijażu najbardziej polecają Mirabelki? Hakuro, Zoeva, może jeszcze jakieś inne?


@Shyvana: Hakuro to świetny wstępniak do tematu. Zoeva to półka wyżej, która się opłaca. Dlatego jak masz budżet na Zoevę, to nie będzie to na pewno strata kasy.

Poza tym Glam Shop jest porządny,
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Lipwig dziekuje! Juz sie zdecydowalam na większy zestaw z zoevy. Nie potrzebuje ich jednak na gwałt i jak mirabelka wyzej mowi ze kilka razy do roku sa promocje po 20% to poczekam jakis czas :D naczytalam sie pelno super opinii i nie moge sie doczekac :p
  • Odpowiedz