Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #makijaz #uroda #kosmetyki

Dlaczego cena aż tak bardzo się różni i gdzie jest haczyk? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Już nawet nie mówię o dodatkowe zniżce z pyszne na 10% do tej drogerii :P

http://www.rossmann.pl/Produkt/Revlon-Colorstay-podklad-do-cery-mieszanej-i-tlustej-nr-310-Warm-Golden-30-ml,354006,7166

https://strefaurody.pl/product-pol-20930-REVLON-COLORSTAY-Podklad-do-twarzy-cera-tlusta-mieszana-110.html

Pytanie nr2:
Które pędzle do makijażu najbardziej polecają Mirabelki? Hakuro, Zoeva, może jeszcze jakieś inne?
  • 36
@niepaleiniebede: Generalnie nie kupuję podróbek kosmetycznych ( wyjątkiem był eggbrush bo to jest po prostu ząbkowany silikon xD)
To skoro hakuro są porównywalnej jakości to chyba się skuszę. Rzeczywiście ceny pędzly z zoevy są straszne, nawet 80zł za sztukę, ale w kompletach są już bardziej opłacalne bo widziałam zestawy po 9 sztuk za 260zł
@Shyvana: A to po prostu sztuczne wlosie xD Nie sadze by moglo zrobic krzywde, przeciez produkcja pedzli jest b. tania. zdarza sie gdzies wyrwac komplet jakiegos badziewia za 5 zl- #!$%@?, ale nieszkodliwe, a do tego te podrobki zoevy z ali wcale nie sa #!$%@? (tzn. tych wiekszych pedzli). Ale szczerze? tez bym nie dala tyle za komplet oryginalek, gdybym miala: mnie wystarczy jeden do kontorowania, drugi do pudru, trzeci do
@niepaleiniebede: Oj niekoniecznie. Jakość bardzo czuć na twarzy, koleżanka mi kiedyś pokazywała właśnie takie #!$%@? z Ali i włosie było po prostu sztywniejsze i twardsze, gorzej się na nich pracowało i mazianie nimi po twarzy nie było przyjemne, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż oczu :P
@Shyvana: strefa urody to drogeria stacjonarna też? Co do pędzli dotychczas korzystałam z hakuro i sunshade minerals, jednak zawsze chciałam spróbować zoevy. Trafiła się okazja, kupiłam dwa zestawy i nie zamienię ich na żadne inne. Są mega miękkie i mam wrażenie, że zestaw do oczu sam maluje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@diagnoza
@Shanny

A miala ktoras z Was paletę cieni z zoevy? Jade dzisiaj po beauty blender do sephory i mimo ze sie wzbraniam okrutnie to chyba dokupie jeszcze naturally yours albo smoky palette bo czaje sie na nie od dawna xD
@Shyvana z tego co wiem nie ma Zoevy stacjonarne w Sephorze...
Posiadam dwie paletki: Rose Golden i Naturally Yours. Polecam, mają cudowną pigmentację i świetne się że sobą łączą :)
@diagnoza: Jak to nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na ich stronie internetowej też jest napisane, że niedostępna. Ale ostatnio oglądałam nowy film red lipstick monster o paletach właśnie i mówiła, że dostała swoje 3 palety z zoevy stacjonarnie
@Shyvana ale raczej nie w polskiej Sephorze... Prędzej gdzieś za granicą. Ja swoje paletki u zestawu pędzli kupiłam w Visageshop z 25 albo 20% rabatem. Jeśli to nie jest pilna sprawa to poczekaj, można ładnie zaoszczędzić :)
@diagnoza: No w polskiej polskiej, bo właśnie jednym kryteriów oceny była dostępność stacjonarna i one ją dostały :P

Nie jest jakoś mega pilne, po prostu obudziłam się dzisiaj z pilną potrzebą spełnienia kosmetycznych marzeń :P