Wpis z mikrobloga

Mirki - jaki router wifi polecacie. Moje wymagania są dwa:
1) Solidność - nie chcę żeby się za rok jakiś kondensator wylał czy coś rozlutowało w bebechach
2) Możliwie dobry zasięg.

Najlepiej jakby do 100zł kosztował.

Nie zależy mi mocno na jak najwyzszych transferach, beamformingach itd, ani na zaawansowanych mozliwosciach konfiguracji.. Ma być solidnie i stabilnie a niekoniecznie supernowoczesnie.

Obecnie mam jakiś podstawowy TP link za bodajże 30 czy 40zł i nie ogarnia mi zasięgiem całego mieszkania nawet. Dodatkowo potrafi mieć okresy gdy podłączony do niego laptop co chwilę zrywa połączenie albo transfer spada do pojedynczych kb/s.
#elektronika #wifi #komputery
  • 9
@bobbb: @kidi1:
Przydatne porady chłopaki.
Dzięki.
Nie śledzę cen - założyłem że jesli 3 lata temu za 30 złotych kupilem router który obecnie szwankuje ale jednak te 2 lata działał bez zarzutu i spełnił moje oczekiwania, to za 3 razy taką cenę coś tam już się da kupić. Takie dziwne?. Jesli nie to proszę podajcie od ilu złotych mozna kupić coś solidnego nie mającego topowych technologi.
@TomAss83 Jaka powierzchnie mieszkania masz?Ja korzystam u siebie z pentagram cerberus od okolo poltora roku i nie narzekam, z zasiegiem tez nie mialem nigdy problemow.Dalem za niego jakies 135ziko.Teraz mkzr byc znalazl za nieco ponad 100 zl
@bobbb:
@AdiBubu:
Router to jakis chłam tp-linik za 30-40zł. Mieszkanie 75 metrów ale zasięg bywa gubiony czasem nawet gdy komputer jest bezposrednio widoczny dla rutera. Podejrzewam że coś jest walnięte w ruterze.