Wpis z mikrobloga

Nie ma co, niektórzy ludzie popierający #wosp zajebiście dbają o PR tej organizacji.

DOMAGAJĄ SIĘ czegoś na dobrowolną(!!!) zbiórkę od wojewody świętokrzyskiego, a gdy pani wojewoda po prostu nie chce dołączyć do rzekomo dobrowolnej zbiórki, bo takie jest jej święte prawo, to postanawiają szczuć ją i wystawić na aukcję jej odmowę.

Nosz ja #!$%@?ę, aż musiałem się przejść z tej żenady, choć sam popieram WOŚP.
Komuchy nawet jak pomagają, to dalej są komuchami.

http://kobieta.wp.pl/wojewoda-odmowila-wsparcia-wosp-na-licytacje-trafilo-wiec-jej-pismo-6079729697837697a

#rakcontent #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika #4konserwy #neuropa
  • 19
Nazywaj WOŚP komuchami -> dziw się że ktoś śmiał Cię nazwać debilem xD


@Ofacet: czy jesteś takim idiotą, że twierdzisz iż to samo WOŚP zorganizowało tą szopkę z polityczną nagonką na wojewodę?

Bo ja wyraźnie pisałem jako o komuchach, o tych którzy psują reputację WOŚP, robiąc przy jej okazji polityczne nagonki. Bynajmniej nie zrównałem całego WOŚP z tymi baranami, ale jak widać ty to robisz.
to że jedna partia czy @maly_dziennik czy ktokolwiek jest niechętny tej organizacji nie znaczy, że wszyscy powinni być


@k1fl0w: ale niedługo wszyscy będą niechętni skoro ludzie popierający WOŚP próbują wymuszać haracze na tą organizację pod groźbą medialnej nagonki, a inni, tacy jak ty, popierają tego typu akcje.
@k1fl0w @Tical25

Popieram i WOŚP i Owsiaka (i wrzucam do puszki), ale takiego prymitywnego szczucia na ludzi, którzy odmówili wsparcia WOŚP nie popieram.

Tak samo jak nie popieram większości agresywnych i chamskich komentarzy na FB Owsiaka pod tym wpisem:

"ty pindo zasrana ,żeby cie dzieci z domu #!$%@?ły"

"Agato wojtyszek ! Podła kretynko!" "masz tyle godności, co brudu za uszami!!!"

"Kobieta bez rozumu i bez serca."

"wojewoda IDIOTKA" "PiSda"

Zresztą ze względów
@ration: ja widziałem jeden tekst o tym, że odmowo poszła na licytację i podszedłem do tego bardziej humorystycznie niż szczycie, no chyba, że o czymś nie wiem.
@k1fl0w

Przez "szczucie" mam na myśli coś w rodzaju publicznej nagonki: "patrzcie to ta zła czarownica nie dała na WOŚP", a ludzie, jak widać na profilu Owsiaka, obrzucili ją błotem.

Ja np. mimo, że sam daję na WOŚP nie chcę, żeby publiczne instytucje, jak napisałem, selektywnie angażowały się w działalność prywatnych fundacji w jakikolwiek sposób i chociażby z tego powodu cieszy mnie ta decyzja, niezależnie, czy jest z PiSu, PO czy PPP.
DOMAGAJĄ SIĘ czegoś na dobrowolną(!!!) zbiórkę od wojewody świętokrzyskiego, a gdy pani wojewoda po prostu nie chce dołączyć do rzekomo dobrowolnej zbiórki, bo takie jest jej święte prawo, to postanawiają szczuć ją i wystawić na aukcję jej odmowę.


@Tical25: Nic nie dając od siebie wesprze WOŚP. To jakaś tragedia?
To jakaś tragedia?


@skejna: Jeśli nagram filmik jak bzykasz się z jakąś laską, a potem wrzucę go do internetu, ale zyski z wyświetleń dam na WOŚP, to będzie jakaś tragedia, czy nie?

Serio nie widzisz nic złego w robieniu niemoralnych rzeczy, pod płaszczykiem czynienia dobra?
@Tical25: nie znasz stwierdzenia "dobrowolnie-przymusowe" ? Zgadzam się, że to zachowanie przynosi WOŚP więcej szkody, niż pożytku, bo bazuje na winie, zamiast na czymś optymistycznym, aby jednoczyć ludzi. Trochę tak jakby to zachowanie wymyśliło jakieś dziecko (które nie dostało zabawki) ( ͡° ͜ʖ ͡°)