Wpis z mikrobloga

@yetow: Ty nie chcesz, ale pytanie czego Twoja dziewczyna chce ;) Jak jest typową dziewczyną jakie znam, to tylko słowo APART wywoła banan na buzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) I ch... że przepłacone, małe i tandetne. Koleżanki muszą słyszeć magiczne słowo że to apart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yetow: mój kolega z pracy(42 lvl) zamówił u chińczyka... przyszedł paczką lotniczą i byli oboje z jego rozowym zadowoleni... nawet kamień był z certyfikatem...

a do kogo iść... złotnik wykonuje, jubiler sprzedaje, zna się i doradza
  • Odpowiedz
ak jest typową dziewczyną jakie znam, to tylko słowo APART wywoła banan na buzi


@Chicane: bez urazy, ale to Twoje znajome nieco glupie poglady maja..

@yetow: generalnie roznicy wielkiej nie ma tak naprawde, czesto zreszta w jednym punkcie jest i zlotnik i jubiler.
Na pewno nie idz do sieciowek - tam wszystko jest drozsze, a nierzadko w mniejszych zakladach mozna znalezc piekne i oryginalne wzory (no i znacznie tansze).
A
  • Odpowiedz
Co sądzicie o pierścionku z np. niebieskim kamieniem zamiast diamentu?


@yetow: Pierścionek zaręczynowy z diamentem to taka "tradycja", o której pochodzeniu możesz sobie wygooglować, jeśli cię ciekawi skąd się wzięła. Generalnie zależy jakie twoja dziewczyna ma do tego podejście. Najlepiej jakbyś ją zapytał, nawet wprost, jakie jej się podobają, jaki by chciała dostać. Ja bym na przykład nie miała nic przeciwko, gdybym miała o to być wprost zapytana. No chyba, że
  • Odpowiedz
@yetow: złotnik, jubiler, to ganz egal. Jubiler ma z reguły różne modele od różnych producentów i z reguły współpracuje (lub sam jest) złotnikiem, więc w razie czego jest w stanie zrobić/zamówić coś innego, czy w wypadku nietrafionego rozmiaru, skorygować go szybko. Jakościowo z reguły o wiele lepsze wyjście niż sieciówka.
Co do samego wzoru - zależy co się podoba dziewczynie, to w jej gust musisz trafić. Jak dla mnie rządzi minimalizm
  • Odpowiedz
  • 0
@yetow zależy co się podoba różowej, bo mi na przykład wszystkie kamienie się podobają i każdy wygląda ładnie jak dla mnie, ale na własnym pierścionku chciałam mieć tylko i wyłącznie albo tanzanit albo akwamaryn, więc warto mimo wszystko spytać
Może nie koniecznie wprost :D
  • Odpowiedz
  • 0
@yetow ja kupiłem na Allegro od jakiegoś małego jubilera i to był strzał w dziesiątkę. Przez internet możesz na spokojnie porównać ceny i parametry (np. czystość złota) i tak naprawdę masz większą pewność, ze sprzedawca nie wciśnie Ci gówna.

W Yes bardzo podobny pierścionek widziałem za ponad 400zl więcej (ja go kupiłem za 1099, w Yes niemal identyczny 1529).

Jak ci się nie spodoba na żywo to masz 14 dni na zwrot.
  • Odpowiedz