@burbonek7: @kowalale: Ja szczerze mówiąc obstawiam wygraną United. Mam wrażenie, że teraz są w lepszej formie i w gazie. Ale liczę na dobry mecz przede wszystkim, bo ostatni ich pojedynek był taki, że chciałem sobie oczy wydłubać.
@Puccini: Klasa rywali. Wydymali Hull, Reading, powinni Boro gdyby nie sędzia. Z mocnych rywali w tej serii tylko Kurczaki pokonane i sędzia mocno pomógł przeciwko West Hamowi.
@burbonek7: No tak, bo Chelsea to przekonująco wygrywała z takimi bossami jak Crystal Palace czy West Brom. Koguty w przegranym ostatecznie meczu 2:1, też zaprezentowali się lepiej, w meczu z City de Bruyne powinien wykorzystać sytuację, 3:1 to nie jest wynik, który sprawiedliwie oddawał przebieg gry. Tylko co z tego?

Spoko, może mamy #!$%@? w baniach, ale fakty są takie, że United w niedzielę wyjdzie do tego meczu jako faworyt, bo
@vinmcqueen: Nie rozmawiamy o Chelsea, bo wiem że w tej serii było dużo farta. Rozumiem optymizm, bo też uważam że United jest faworytem, ale takie pisanie biorąc pod uwagę jeszcze ostatnie spotkanie, kiedy MU zwyczajnie postawiło autobus i chciało wywieźć remis za wszelką cene jest zabawne. Teraz jest w zdecydowanie lepszej formie, ale nadal traci do tego zespołu, który ma być rozjechany 5 punktów.
Też niepotrzebnie uogólniłem, ale drugi raz dziś
biorąc pod uwagę jeszcze ostatnie spotkanie, kiedy MU zwyczajnie postawiło autobus i chciało wywieźć remis za wszelką cene

@burbonek7: chyba nie mówisz o meczu z WHU? Jasne, sędzia z czerwem się jebnął, nie zaprzeczę, ale w drugiej połowie West Ham nie wychodził ze swojej połowy, w dodatku gracze United wciąż kreowali swoje szanse, więc raczej do autobusu trochę brakowało.

Brak Mane i wracający Coutinho jest zagadką, bo nie wiadomo czy Klopp
@burbonek7:

Nie, chodzi mi o mecz LFC-MU na Anfield z tego sezonu.

Nie rozumiem, co jest złego w graniu na remis na wyjątkowo gorącym terenie, gdy nowy trener nawet nie zna swojej najsilniejszej 11, a skład jeszcze nie jest ze sobą zgrany. Jeśli myślisz, że United u siebie będzie za podwójną gardą to się mylisz, ogólnie się zdziwisz niedługo jak zerkniesz w tabelę

United mało przekonująco wygrało 9 meczów z rzędu
@burbonek7: Nie napinaj sie bo o klase lepsi to jestescie od Plymouth... ohh wait... A tak na powaznie to wynik to straszna loteria. Obie druzyny nieobliczalne , United na fali wznoszacej grajace bardzo ofensywny , cieszacy oko futbol. Liverpool na hamulcu deilkatnie , bez Mane i wracajacym po kontuzji Coutinho , ktory na pewno potrzebuje minut aby powrocic do pelni formy. Mam nadzieje, ze United 2:0 bo Liverpool na ostatnie 12