Wpis z mikrobloga

Jeżdżąc na serwerach online spotkałem się często z opinią, że nie da się zrobić tzw. backwards entry bez użycia hamulca ręcznego, dlatego postanowiłem zrobić sesję bez niego. Wszystko zależy od balansu masy, którym można pracować głównie za pomocą hamowania lewą nogą.

Zgodnie z prośbami jakie trafiają do nas na fb, postanowiliśmy uruchomić program, który pomoże w rozwoju umiejętności. Zaczynamy od driftu. Więcej informacji jutro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#assettocorsa #simracing #drift #acleague #samochody
Realisim - Jeżdżąc na serwerach online spotkałem się często z opinią, że nie da się z...
  • 16
@Jerry664: Są ambitne plany, zobaczymy co z nich wyjdzie. Póki co od lat towarzyszę jako spotter jednemu z zawodników polskiej sceny driftingowej, więc chociaż zadowolę się prawym fotelem.

Czasami też wynajmuję auto na własne treningi.

https://www.facebook.com/realisim/videos/508441746018781/

To nagranie pierwszych (i jedynych) kółek za kierownicą tego auta, zanim uległo awarii. Nie zdążyłem się wjeździć, stąd nerwowość w prowadzeniu.

@wonsz_smieszek: Tak na szybko znalezione. Video zawsze lepsze niż akapity w komentarzu.
Realisim - @Jerry664: Są ambitne plany, zobaczymy co z nich wyjdzie. Póki co od lat t...
@PremiumMoto_pl: Da się regulować, ale jest ona zależna głównie od silnika FF znajdującego się w kierownicy. DFGT czy g25, niestety, będzie odkręcała się wolniej. Można jedynie odkręcać ją szybciej 'manualnie' albo zmniejszyć kąt obrotu kierownicy np do 720/540 stopni, aby nie ryzykować awarią sprzętu czy skróceniem jego żywotności.