Wpis z mikrobloga

@zdupix:

(...)Czy ma takie szlachetne rączki i się brzydzi?(...)


Czemu tak agresywnie? Wydaje mi się, różowy OPa chciał wywołać uśmiech na jego twarzt z samego rana. Może OP to straszny brudasek ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w taki sposób chciała go zachęcić do aktywności?
Z Twojej strony aż zapachniało jadem ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@czehuziom:
  • Odpowiedz
@Cripex: wychodzisz z domu, po drodze zahaczasz o śmietnik, jeden ruch, hop, nie ma śmieciuchów. Ja nie rozumiem po co specjalnie się ubierać i iść wieczorem skoro można zrobić to po drodze :D
  • Odpowiedz
@czehuziom: Czym jest smród w porównaniu do uśmiechu jaki wywołał ten gest od laski opa ;d? Bardzo fajnie pozytywnie zakręcoan dziewczyna, takich kobiet nam trzeba :D
  • Odpowiedz
@czehuziom: Kiedy widze jak niektórzy poważnie traktują zostawienie śmieci do wyniesienia swemu lubemu to ja nie wiem jak sobie z prawdziwymi problemami radzą, ale oni muszą mieć ciężkie życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Achaa: Powtórzę.

Auto akurat stoi u mnie w garażu. Mam przejście z bloku bezpośrednio do garażu, ale nie. Muszę zapierdzielać z workiem na zewnątrz.

Dodam, że jak idę do auta to nawet kurtki nie zakładam bo i tak ciepło na klatce schodowej, a potem w aucie siedzę.
  • Odpowiedz