Wpis z mikrobloga

@pk347: powiem tak. #!$%@?ł babola niczym Petru co tydzień. Ale...
Strasznie słabo jeśli jedyne czym się strzela w rząd to niefortunna wypowiedź ministra. Ostatnio jechali tak na weganach i rowerzystach i nic to nie dało.
"Try harder" jak to mawiają Indianie bo taką amunicją tego rządu nie trafią.
Tymczasem opozycja się wykrwawia okradając się nawzajem a pisowcy hasają w najlepsze patrząc na to ze wszystkich możliwych obsadzonych stołków...
@pk347: nie zgadzam się. Budżet się nie dopina, powrócił socjalizm, PiS bawi się w rozdawnictwo, stołki obsiadają niekompetentni znajomi królika, przetargi są uwalane przez Macierewicza, znowu robimy laskę amerykanom, chińczyków puszczany z kwitkiem
A WY #!$%@? ŚPIEWACIE SOBIE PO NOCACH W SEJMIE, LATACIE PO AUSTRIACH I PORTUGALIACH ALBO #!$%@? SOBIE DROBNE Z TOREBEK. I w dodatku macie pretensje do reszty że was nie popierają. #!$%@?!
@pk347: @Herubin: @Pawu1on:
Sprawa wyglada tak. Opozycja chciałaby odepchnąć od koryta obecnych cwaniaków wsadzając na ich miejsce skompromitowanych jełopów co dopiero co spadli ze stołków. Opozycja walczy aby było tak jak było a nie o zmiany. Tu tkwi cały problem. Ludzie jeszcze pamiętają trudno gojącego się trypla którego dopiero się pozbyli i nie wejdą drugi raz do tej samej rzeki. Przez poprzedni rząd woleli który tak im dał w
@R2D2_z_Sosnowca:

skompromitowanych jełopów co dopiero co spadli ze stołków.


Znaczy, kogo? Bo jak porównasz sobie Trzaskowskiego, Siemoniaka, Budkę, Brejzę, Neumanna z kimkolwiek w PiS... to sorry, ale to jest różnica klasy ogromna.

Opozycja walczy aby było tak jak było a nie o zmiany.


Zależy która. Znam takich, co mówią tak:

Grzechy i niedostatki III RP powinniśmy zrozumieć, choćby dlatego, że zrozumiemy wtedy źródła obecnych postaw elektoratu PiS. Podobnie jak rozumiejąc grzechy
@Andreth:
Kilku się tam jednak skompromitowało. Kilka afer także miało miejsce. A że o tym nie słyszymy i że nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności a wszystkie audyty były tylko po to aby przekabacić lud to tylko dowód na to że układ działa. Ręka rękę myje a ty nadal masz 1800 w kieszeni biedaku europejski. Rzygam polską sceną polityczną od prawa do lewa i każdym z polityków z osobna. Wycierają sobie
Kilku się tam jednak skompromitowało. Kilka afer także miało miejsce.


@R2D2_z_Sosnowca: Zgoda. Ale było ściganych. (I wedle mojej oceny afer bylo jednak zdecydowanie mniej niż za poprzednich rządów). Zakwestionowałam głównie "jełopów", no bo skompromitowani czy nie, to rzecz subiektywna. Ja do PO mam głównie pretensje o deficyt demokracji, nie afery.

Rzygam polską sceną polityczną od prawa do lewa i każdym z polityków z osobna. Wycierają sobie gęby patriotyzmem, dupy konstytucją a