Wpis z mikrobloga

Podsumujmy o San Escobar piszą takie tuzy jak: Politico, Guardian, Telegraph, BBC, Washington Post, Der Spiegel, New York Times,The Independent czy The Associated Press, ponadto informowały o tym media w Turcji, Pakistanie, Rumunii, Meksyku, Wenezueli, Czechach, Rosji, Danii itd.
70 000 polubień na FB w dwa dni, Hashtag #sanescobar wczoraj najpopularniejszy na polskim Twittrze.
Ale są użytkownicy wykop.pl którzy nadal twierdzą że @VanGogh:

Jakis polaczek zadal sobie trud napisania tego tekstu, ale poza wąską grupą neuropy wszyscy mają to w d*pie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Alternatywna rzeczywistość jak widać ma się całkiem dobrze.

#neuropa #4konserwy #sanescobar #polityka #bekazpisu #dobrazmiana #wydarzenia #swiat
saakaszi - Podsumujmy o San Escobar piszą takie tuzy jak: Politico, Guardian, Telegra...

źródło: comment_MGFxxG1QMcK7mC80E9l2XNjPhDD0VfrV.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@saakaszi: generalnie sam mam to w dupie, ale odczuwam niebywałą satysfakcję z takich komentarzy użytkowników, którzy wykopywali pomyłki Petru, Komora i reszty opozycji sugerując, że to wielkie wtopy. Prawica może sobie zda sprawę, że od takich wpadek ważniejsze są szkodliwe reformy i działania rządu, oszustwa, bo to im trzeba patrzec na ręce tak jak patrzono na ręce PO i tak jak powinno się patrzec na kolejne rządy po 2019 roku
  • Odpowiedz
@Goofas: wy macie jakis komoleks co powiedza inni? Czlowieku w #!$%@? mam co napisalo politico, jesli bedzie mi sie zylo lepiej niz za rzadow PO to moga nawet pisac ze je sie w Polsce ludzi.
  • Odpowiedz
  • 4
@saakaszi: To uczucie, kiedy neuropa skutecznie wyciągnęła łapy po światowe media. Nie zdziwiłbym się, gdyby to nie Soros ją sponsorował, ale ona Sorosa xD

  • Odpowiedz
generalnie sam mam to w dupie


@Sim0n97: Nie mam tego w dupie, bo to tak jakby jakiś Murzyn uzył nazwy "Привислинский край" w stosunku do Polski.

jesli bedzie mi sie zylo lepiej niz za rzadow PO to moga nawet pisac ze je sie w Polsce ludzi.


@Ryksilnika: Ładna, ORMOwska mentalnośc, tatuś pewnie jest dumny z takiego syneczka?
  • Odpowiedz
Rzeczywiście żyłem w alternatywnej rzeczywistości. Przez myśl mi nie przeszło, że można zrobić burze z przejezyczenia. Bush pomylił Słowenie ze Slowacja i nic. No ale tutaj zadziałał efekt GW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O Belzebubie tez pisali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kroomka: Nie dziwię się, że zrobily tak jak zrobily to teraz neuropki. Zastanawiająca jest jednak wyrywkowosc swiatowych mediów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

GW i neuropki są bardziej swiatowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kroomka: Że przeinaczylby nazwe kraju, którego kojarzy ok. 0.00002% światowej populacji? Bardzo śmieszne i przerażające. Zabawniejszy jest jednak Belzebub i Szesciu Króli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mniej zabawne jest pomylenie Warszawy z Moskwa, które przydarzylo się pewnemu renomowanemu dziennikowi.
  • Odpowiedz