Wpis z mikrobloga

Miał ktoś z Was problem z wideorejestratorem #g1wh?
Zakupiłem w jednym z mirkujących tu sklepów trochę ponad rok temu i ostatniego poranka przestał działać - brak jakiejkolwiek reakcji.

Kamerka jak została zamontowana pierwszego dnia, tak siedziała w tym samym aucie od początku do końca. Auto nocuje w ocieplanym garażu, także kwestia temperatury też odpada.

#wideorejestrator #kamerasamochodowa #pytanie #pomocy #kiciochpyta

@hadronpl - jak wygląda procedura reklamacyjna? Są jeszcze te modele dostępne w ogołe?
Pytam, ponieważ ze względu na wykonywaną pracę nie mogę zostać na długo bez kamery.
Z góry dziękuję za pomoc!
cebula12klocuch13 - Miał ktoś z Was problem z wideorejestratorem #g1wh?
Zakupiłem w ...

źródło: comment_UwqxLS2JEwZRD4ag9HtESDszuLdXrSHG.jpg

Pobierz
  • 4
@cebula12klocuch13: Mój działał przez ponad 2 lata aż pewnego pięknego dnia ekran zrobił się czarny. Kamera reaguje na przycisk włączenia, bo świeci się dioda jednakże materiał nie jest nagrywany. Google miało kilka pomysłów na rozwiązanie tego problemu, ale niestety kamera leży na półce, bo żaden z nich nie zadziałał :(
@cebula12klocuch13: Hej,

Kamery są dostępne w sumie cały czas, obecnie czekam na dostawę nowych.
Co do reklamacji - spakuj proszę kamerę w paczuchę i podeślij do mnie. Do paczki dorzuć proszę, nawet odręcznie napisaną, notkę dlaczemu sprzęt do mnie wrócił - chodzi o to, żeby serwis wiedział co z tym dalej robić. Poproszę też o to, abyś do paczki dorzucił paragon, a najlepiej jego skan.

I w sumie tyle. Dane do