Wpis z mikrobloga

Dzisiaj, gdybym nie zachował odstępu i odpowiedniej prędkości doszłoby potencjalnie do 2 stłuczek. #!$%@? mnie, że niemieccy kierowcy mają w dupie używanie kierunkowskazów, zwłaszcza przez tych w wieku emerytalnym. Czy to rondo, czy wyjazd z hipermarketu, nie użyje świateł, ch*j, domyśl się jaki manewr będę wykonywał. Albo przy skrzyżowaniu gdzie boczna ulica łączy się z główną. Będę się patrzyła tylko w prawo, #!$%@?, że z lewej strony nadjeżdżają samochody, ruszę i wymuszę pierwszeństwo BO MOGĘ i jestem głupią #!$%@?ą....

Czasem boje się jeździć po tych drogach

##!$%@? #zalesie #niemcy #kierowcy
  • 10
@Rostagma: nareszcie nie tylko ja nad tym ubolewam. Problem nie leży tylko po stronie "emerytów". Zjazd z ronda bez kierunku to w DE jest standard i te głupie piz... stoją i robi się korek przy wjeździe na rondo. Ciekaw jestem jak wygląda system szkolenia pod tym względem, - czy kładą na to nacisk.
Absolutnie nikt tutaj nie wychwala polskich kierowców i kultury jazdy w Polsce. Zwracam tylko uwagę na problem w
@RossCan: jesli ci nie pasuje system szkolenia czy tez styl jazdy i ubolewasz nad "niemieckim stylem jazdy" to droga do polski stoi otowrem.... o jak mnie #!$%@? jak ludzie narzekaja na Niemcy i wszystko zle... drogi zle, styl jazdy zly, arbeitsamt zly, jezyk zly, lekarze zli, zarcie zle, kobiety zle... zawsze w takich sytuacjach odpowiadam - TO #!$%@? do polski jak ci zle :)

ps. a nie.. nie jest zle -
@skitteles: Okres masz, że sobie tak pozwalasz po innych jeździć? Nie pasuje Ci, to zamknij jape, a się nie wpieprzaj. Pieprzysz głupoty co chwila o Niemczech, innych wprowadzasz w błąd, a później jeszcze pyskujesz.
Czytaj ze zrozumieniem, bo jak widzę, jedni do DE za euro jak sama napisałaś, a inny z głupoty.

W sumie różowypasek, to pewnie nawet nie wiesz po co ta "wajcha" przy kierownicy.
@Rostagma: W sumie to i dobrze, bo ograniczenia akurat mają fajnie zrobione. Koniec zabudowań i od razu 'rura' 100km/h. Wtedy faktycznie, ten zabudowany można sobie spokojnie przelecieć 50km/h. Nie ma czegoś takiego jak w Polsce, że Ty w zabudowanym lecisz 50, a ktoś Cie na siłę wyprzedza, albo popędza długimi.
@skitteles mieszkam w niemczech od ponad 2 lat, #!$%@? mnie jedynie turcy i wegrzy. Niemieccy sasiedzi o dziwo sa mili, dzien dobry poweidza/odpowiedza. A cholota z innych nacji? Prosze cie, szkoda szczepic ryja. A i to nie tak ze wszyscy niemcy sa dobrzy
@RossCan: albo gdzie pieprze głupoty o niemczech... <3 serio. bylabym bardzo wdzieczna jakbys mnie tu wypunktowal po kolei :)
bo tak to to tylko Twoja bujna wyobraźnia i sie tylko osmieszasz <3