Wpis z mikrobloga

Jeden z radnych z #pis #prawoisprawiedliwosc w #krakow, w czasie posiedzenia nad finansowaniem in vitro z kasy miejskiej, tak się oto wypowiedział:

"czy dzieci z in vitro mogą mieć dzieci, skoro genetycznie modyfikowane truskawki nie mają smaku. "

Inny radny z PiS grzmiał, że nie należy popierać in vitro, bo:

"Nie wolno nam tego robić w Polsce, w której urodził się nasz papież"

Moi drodzy, tak to tutaj zamieszczam, oceńcie sami, w jakim absurdzie żyjemy, i co dla nas oznacza "Dobra zmiana". #dobrazmiana #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
  • 142
  • Odpowiedz
@gumiorek: no i to jest właśnie problem, Jeśli nie Majchrowski, to kto? Na pewno nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale przydałby się nam taki krakowski "Biedroń". Żeby było jasne, nie obchodzi mnie, kto z kim sypia, obchodzi mnie natomiast to, czy taka osoba może zrobić tyle dobrego dla miasta, co wspomniany Biedroń. Ale nie tylko Kraków ma taki problem. Dokładnie to samo jest, z tego co
  • Odpowiedz
@AdekJadek: no właśnie... Sprawa poważna, a przychodzisz i podważasz czyjeś słowa, natomiast jak przychodzi co do czego, to "nigga please". Nie będę generalizował, pisząc "to typowe zachowanie dla nowej władzy ludowej i jej klakierów", co to, to nie.
  • Odpowiedz
@noitakto: Ja to bym po prostu chciał, żeby to był ktoś normalny. Niech sobie będzie nawet dwupłciowym ufoludkiem w cętki, ale żeby pamiętał, że jego głównym zadaniem jest służba mieszkańcom i dbanie w pierwszej kolejności o ich interes.
  • Odpowiedz
"Nie wolno nam tego robić w Polsce, w której urodził się nasz papież"


@noitakto: Ale by się pisowcy zesrali gdyby się okazało, że papież jest z probówki xD

  • Odpowiedz
@AdekJadek: nie wiem, co Ciebie obraziło, że lubisz nową władzę ludową? Ja nową i starą mam gdzieś. Mnie interesuje, żeby Rada Miasta Krakowa działała w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem i wolą mieszkańców, a nie w zgodzie z kościelnymi zabobonami i wolą Prezesa Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Pisałem o tym już tutaj, proszę bardzo:

1) Pamiętajmy, ze zabrakło trzech głosów.

Finansowaniu zabiegów in vitro z budżetu Krakowa sprzeciwili się wszyscy radni PiS. Za in vitro opowiedziała się Platforma Obywatelska - z dwoma wyjątkami. Na czas głosowania salę obrad opuścili radni PO

TOMASZ URYNOWICZ i STANISŁAW ZIĘBA.

Podzielili się także radni prezydenckiego klubu Przyjazny Kraków - a to od ich postawy miał zależeć wynik głosowania. Przeciwko in vitro
  • Odpowiedz
Jeśli nie Majchrowski, to kto? Na pewno nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@noitakto: Nie? A może? A jak nie ty, to może kolega @gumiorek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nie od razu na prezydenta, ale do rady? W końcu jak nie wy, to kto?

Ale przydałby się nam taki krakowski "Biedroń".


@noitakto: Warszawski też. (.N niech #!$%@? z Rabiejem -
  • Odpowiedz
@Andreth: ja już jestem trochę za stary, żeby startować do polityki, poza tym, nie umiałbym być politykiem, tak na co dzień (nie wiem, jak kolega @gumiorek) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do Warszawy to się nie wypowiadam, bo nie znam tematu za dobrze.
  • Odpowiedz
@Andreth: A kimże ja jestem, żeby zostać radnym? Ujmę to inaczej - pomimo, że do polityki czuję jakiś wstręt, to chętnie bym się sprawdził w takiej skali mikro - czyli np. w Radzie Dzielnicy i rozważam zgłoszenie się do wyborów, więc może i kiedyś będzie coś więcej, natomiast póki co pytanie "Jeśli nie Majchrowski, to kto?" jest jak najbardziej aktualne :)
  • Odpowiedz