Wpis z mikrobloga

Oglądam regularnie #cafefutbol, Stan Futbolu ( #weszlo ), #ligaplusextra . Poziom ekspertów jest zróżnicowany. Kowal lubi pomilczeć, Murawski gada jak najęty. Matusiak przegrał walkę z Zarzecznym. Liczę, ze kiedyś będzie taki urodzaj jak mają na Wyspach.

Poniżej zestawienie "wyjściowych piątek" z podziałem na tamtejsze programy.

#pilkanozna #premierleague #ciekawostki
Pobierz mahakaM - Oglądam regularnie #cafefutbol, Stan Futbolu ( #weszlo ), #ligaplusextra . ...
źródło: comment_AObSCP7SRZb0xIVfpBSbtXwvBaU9w2FJ.jpg
  • 8
@mahakaM: ja uwielbiam Kazka z nc+, Matusiak moim zdaniem był lepszy niż Zarzeczny, tylko że ten drugi jest tam po to aby robić show i przyciągać publikę. W polsacie nie ma dobrego eksperta.
Natomiast warto porozmawiać o prowadzących - Stanowski jest na pewno gorszy od Borka a Twarowski i Smokowski to mistrzostwo świata.
Mimo to dyskusja w Stan Futbolu jest ciekawsza niż w CF, CF ma fajne felietony (cezary z pazurem),
@jaras2: Lubię Kazka. Podobają mi się też analizy Mielcarskiego. "Trałkowanie", to już klasyka. Co do gości, to SF dobiera ich kapitalnie. Trzeba przyznać, że Mateusz Święcicki jako prowadzący również się sprawdza.

Panowie Smokowski i Twarowski to zupełnia inna liga :) Zapomniałem jeszcze o Misji Futbol, prowadzonej przez Michała Pola. Lubię ich posłuchać: Pol, Borek, Smokowski, Rudzki i niestety Dariusz Szpakowski.
@mahakaM

Borek, Kołtoń i Kowal. Jak to trio jest obecne to Cafe Futbol nawet fajnie się ogląda. Najciekawsze odcinki są oczywiście przed lub po meczach reprezentacji bo wtedy skupiają się tylko na tym temacie i robią ciekawe analizy. Reszta odcinków to nudne pitolenie o Ekstraklasie i szkoleniu młodzieży.

Staf Futbolu prezentuje się ciekawiej bo Zarzeczny robi robotę swoimi tekstami no i wcina te rogaliki :)