Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakich kobiet mężczyźni nie ignorują i nie olewają?I nawet nie chodzi mi o zwiazki, też o początkowe poznawanie się.
Na początku milutcy, czarujący ale z czasem zapominają o urodzinach, mówią, ze nie mają czasu się spotkać choć mają, a na początku sami proponowali? (strasznie mnie zabolało jak chciałam z nim iść do teatru, bo wygrałam bilety, a on radosnie sie zgodził, żeby potem dzień przed napisać ,ze zapomniał o jakiejś imprezie i chce na nią iść ;/ ;/ i było jeszcze mnóstwo takich spraw, niby można wierzyć, że to prawda, ale po pewnej kumulacji już nie, tymbardziej jak się nie widzimy po parę miesięcy;/ Więc go pytam o co w tym wszystkim chodzi, nie chce się spotkac a ciągle do mnie wypisuje, to powiedział "bo mnie lubi"
Ja czasem doświadczam takiego traktowania, a to chyba dlatego, że jestem takimi damskimi ciepłymi kluchami i nie weszłam mu do łózka
działo sie cos znacznie poważniejszego, ja sie zakochiwałam i teraz kiedy chcę mu dac wszystko to on już dawno jest na innej planecie
ma autentyczne uczucie z mojej strony
a woli nowe kobiety, ekscytacje
Chcę wiedzieć jakiej kobiety byście nie ignorowali i nie olewali?
#feels #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 15
ŻarliwaDziewczyna: @Kolmetoista: Chyba jesteśmy nudne :( to bardzo dziwne, najpierwr taki facet jest toba podekscytowany aż skacze z tej radosci a potem jak nie jesteś fascynującym vampem to oni szukaja emocji gdzie indziej. Ja właśnie chcę jakiejś spokojnje przystani u boku kogoś, a dla facetów kobieta to chyba ma być ucieczka od nudnego życia, by ich ciagle pobudzała, droczyła się, zauwazyłam, że on lubi się tak droczyć, "kłócić" po tyłku
Mirek: Hejka, ja jestem stulejką ale taką dziewczyne co nie daje od razu dupy szanowałbym bardzo.
Ale pewnie nawet byś na mnie nie spojrzała, bo nie jestem samcem alfa. Podejrzewam, że problem nie polega w Tobie tylko w targecie który celujesz. Znajdź sobie spokojnego Mirka który będzie Cie szanował jak swoją matkę. Napisz na #mirekszukazony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: sokytsinolop

PrzystojnaPrzyjaciółka: Nie ignoruje kobiet które potrafią niewinnie flirtować, nie mają "kija w dupie", same odpisują i nie mam wrażenia że sam ciągnę rozmowę, i z takimi co można o ciekawych tematach popisać

Zaakceptował: sokytsinolop

he: Jesteś nudna to bądź z nudnym. Najwyraźniej nie twoje progi na twoje rogi. Fascynacja na początku jest prawdopodobnie tylko dlatego że spodobałaś się z wyglądu, ale wygląd nic nie znaczy. Zmien osobowosc, albo zmien facetów z którymi sie spotykasz. Sama mowisz ze ci faceci szukają odskoczni od nudy szukajac kobiety i tego nie odnajdują, a ty co robisz? Sama jestes nudna i szukasz faceta nienudnego, aby tez odskoczyc. przyganiał kocioł...