Wpis z mikrobloga

No chyba fajne by było napisać kilka słów od siebie może nie jakieś mądre ale no mi by się ciekawie czytało.


@BoBlubi: Mam od każdej babci i dziadka taką książkę przez nich własnoręcznie wypełnioną. Są tam pytania do dziadków typu "jak wyglądało wasze dzieciństwo" i inne tego typu rozkminy.

ja bym wrzucił jakieś zdjęcia np po jednym z każdego roku życia

@msic: Mamy taki album rodzinny gdzie gromadzimy kilka najlepszych
Jedno z ubranek.


@sorhu: Ubranko z chrztu. Prababcia sama robiła. Zastanawiam się zanim wrzucę to do drewnianej skrzyni jak to zabezpieczyć przed wilgocią itd.
mój przyjaciel dostał na 18 od ojca jakąs lepsza łychę.


@gibpotatoe: dobry pomysł. Wódka albo łycha nic się jej nie stanie (teoretycznie).

Z takich mniej 'dobrych na start' prezentów na start mam kolekcje zapalniczek Zippo jak jeszcze je kolekcjonowałem. Nie jakoś ekstra wartościowe ale z forum zippo, na pewno oryginalne i do tego z plombą nigdy nie użyte. Oby nie paliła w przyszłości.
A jescze zapytam jak to zabezpieczysz no wiesz gdzie schowasz żeby nie kusiło przed czasem?


@BoBlubi: Niepozorna skrzynia drewniana umieszczona u teściowej na magazynie. Raczej pewne miejsce.
@Hjuman: jeden z moich ostatnich pomysłów. Żona zamówiła sobie Chucki (trampki). Z racji iż jest to końcówka kolekcji został jeden rozmiar i niestety okazały się o jeden numer za duże. Zamiast odsyłać wrzucam je do skrzyni. Nowe Chucki z 2016 będą z pewnością fajną niespodzianką.
@Hjuman: racja

Trzeba by owinąć materiałem higroskopijnym przepuszczającym powietrze (bibuła?). Całość dodatkowo zabezpieczyć warstwą folii bezbelkowej.
@gibpotatoe tata mojej koleżanki z gimnazjum tez kupil jej, jego drugiej corce i synlwi po butelce wlasnie lepszego alkoholu, ktory miał tak symbolicznie "odlezec" i zaczekac na ich 18 urodziny niestety kiedy dziewczyny zrobiły imprezę to ktos wypil z barku te trunki xD
@yuio zawsze mi imponowalo, jak ktos sie tak chciał postarać dla swojego dziecka zrobić cos nadzwyczajnego i bardzo uczuciowego, napisz jej list