Wpis z mikrobloga

@thomasss: O cholera. Dziś otworzyłem jedną dżwignię. Dokładnie o 14:24:01 zamykałem pozycje z około ~5 % zysku i dosłownie gdy klikałem "zamknij" poszła jakaś sprzedaż i zamiast 5 % na plusie, było 0, 66 % na minusie. Teraz widzę że wyprzedziłeś mnie o 14 s ..... Gratuluje.
@thomasss: przypomina mi się forum forexowe, jak to ktoś zakładał dziennik, pokazywał swoje wyniki, potem zbierał uczniów i takie tam :D
ale to tylko luźne skojarzenie, nic do Ciebie nie mam :)
@Bajo121: to są dźwignie, od tradingu różni się tylko tym, że przemnażasz zyski oraz straty. W tydzień z 0,7 btc zrobiło mi się 10 btc więc Twoja teoria jest inwalidą :P
@Bajo121: po pierwsze na bitmarkecie minusa zaliczyć nie można. Po drugie żeby przegrać 10 BTC, trzeba postawić 10 BTC. Jeśli obracasz cały czas 0,5 - 1 BTC a wszystkie zyski wypłacasz na bieżąco, to co najwyżej wtopisz mały procent z już uzyskanej kwoty.
@maledorak: bota napisać żaden problem, gorzej ze skutecznym algorytmem, bo najlepiej sytuacje na rynku tak czy siak czlowiek zinterpretuje. Wszystko co wrzuciłem to granie na spadkach (otwarcie w wyższej cenie niż zamknięcie).