Wpis z mikrobloga

Pobieranie ze strony głównej zostało ponownie włączone ale nie wiem na jak długo podziała. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, pilnie szukam inwestora, który chciałby zainwestować w ten projekt.

a przy okazji, piszą o nas znane media: http://www.dobreprogramy.pl/Wykop-spiracil-Chomika-czyli-jak-pobierac-pliki-bez-oplat-za-transfer,News,78452.html

#chomikuj
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xavkas: Na warezach jest pełno nowych filmów, seriali, gier.
Ludzie wchodzą na chomika właśnie po stare pozycje, starych filmów, starych gier, ja tak właśnie robię, jak trzeba jakiś starszy film gdzie na warezach linki już padły albo starsze gry z polska wersją to szukam na chomikuu
  • Odpowiedz
Zobaczymy jak szybko chomik to załata albo zablokuje. Od 2008 mam tam konto, zaraz po powstaniu tego serwisu. I już parę takich projektów było. Wszystkie padły. I ten więc padnie. Prosciej zapłacic te parę złotych.Lub zbierać punkty i sam transfer wpada.
  • Odpowiedz
  • 1
@xavkas mirku jesli zbierzesz 1k to bedzie dobrze a ryzyko ze za chwile ktos sie do Ciebie przyczepi o odszkodowanie duze. Nie wiem czy warto
  • Odpowiedz
@xavkas:

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, pilnie szukam inwestora, który chciałby zainwestować w ten projekt.

A nie szukasz czasem prawnika, który będzie Cię ochraniał przed prorokiem?
  • Odpowiedz