Wpis z mikrobloga

Mirki, jaką bieżnię do domu polecacie? Lubię biegać, jest dla mnie za zimno aby biegać na zewnątrz, na siłownię nie będę chodzić, a oponkę trzeba spalić ;)
Ważne aby nie była bardzo głośna i rozpędzała się powyżej 12km/h - ale bez przesady, topowych prędkości też nie musi osiągać :)
Jako że ma służyć raptem do wiosny, nie chcę wydawać na to kosmicznych pieniędzy - po prostu potrzebuję się rozbiegać w warunkach domowych. W ogóle warto kupić używaną, czy to raczej sprzęt który się mocno eksploatuje?
#fitness #mirkokoksy #bieganie #biegajzwykopem #silownia
  • 11
  • Odpowiedz
jest dla mnie za zimno aby biegać na zewnątrz, na siłownię nie będę chodzić, a oponkę trzeba spalić ;)


@Camel665: Jest taka kategoria rzeczy na drobnych portalach ogłoszeniowych, która niesie ze sobą zawsze jakąś smutną historię. Kradzione komórki, wymiana konsoli na pieluszki, pierścionki zaręczynowe itd. Dla mnie jednak najsmutniejsze są zawsze ogłoszenia typu
SPRZEDAM BIEŻNIE, SPRZEDAM ORBITREKA.

Zwróćcie uwagę na zdjęcia - zazwyczaj to zakurzony, pożółkły (ale bez oznak używania) sprzęt, stojący w kącie smutnego i nijakiego mieszkania. Ktoś najpierw pół roku się zastanawiał, później wydał pół wypłaty, pewnie jakoś
  • Odpowiedz
@Camel665: Tydzień temu kupiłem pięcioletniego Pro Form 360p i jest okay ale bez programów. Prędkość i wysokość steruję sobie guzikami jak mi się podoba i tak jest wygodniej. Prędkość max to chyba 10 mil więc bardzo szybko.
  • Odpowiedz
@Camel665: To jest post o szukaniu kiepskich wymówek. Skoro zimno ci przeszkadza, to na prawdę szkoda nawet złotówki na bieżnie bo każdy wie jak to sie skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Camel665: zdecydowanie nie warto. Jakaś tania bieżnia za 1000zł to pewnie rozleci się po kilku miesiącach - taniej Ci wyjdzie kupić karnet na siłownię w tych miesiącach kiedy boisz się wyjść ;)
Lepiej kup jakieś hantle i taniego "wioślarza".
  • Odpowiedz