Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ciekawa jak wymagający są mężczyźni pod względem wyglądu (średnio oczywiście) Ile procent kobiet wam się podoba? #ladnapani #rozowepaski #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
źródło: comment_3fnwhgCyjZP3bVHkpwUDfv9AKGbHfrth.jpg

Ile procent kobiet wam się podoba?

  • 99% 3.7% (36)
  • 98%- 51% 21.1% (204)
  • 50% - 40% 23.2% (224)
  • 39% - 20% 19.6% (190)
  • 19% - 10% 16.5% (160)
  • 9% - 5 % 6.8% (66)
  • poniżej 5 % 9.0% (87)

Oddanych głosów: 967

  • 26
Te przedziały są nierówne ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Lepiej byś zrobiła prosząc o przelecenie tagu ładnapani i podliczenie wszystkich ładnych oraz wszystkich wszystkich i podanie liczb. Następnie excel by Ci to chętnie policzył, lub nawet kalkulator.

A co do rzeczywistości, to nie da się odpowiedzieć rzetelnie z pamięci, bo tych brzydszych można nawet nie pamiętać, że się widziało, a mijamy na ulicach od cholery osób. Ponadto pamięć nie
**NiejestemrudyMICHAURATUJ**: Jeśli patrze na moją licbaze to nawet około 50%, mają ogromną nietolerancje na grube laski, do tego nie lubię takich kręconych włosów(taki lekko pofalowane ujdą ale niektóre to mnie obrzydzają nawet jak o nich pomyślę) No i poza tym inne odstraszacze jak brzydka twarz, tona szpachli, , niektóre wyglądają jakby były w podstawówce/gimbazie i to też nie jest dobre :S

Zaakceptował: Asterling