Wpis z mikrobloga

#systemywbudowane , Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o tym więcej? Stoję przed wyborem specjalizacji na Elektrotechnice na PW i zaciekawiła mnie ta specka. Jest sens się tym interesować na Elektrotechnice? Czy mogę konkurować z elektronikami na tym polu? Czy jest wystarczająco dużo pracy żebym nie musiał się cykać o przyszłość?

#elektronika #informatyka #programowanie #elektryka #kiciochpyta
  • 12
@trochejanusz: Na uczelni można powiedzieć że programowanie u mnie nei istnieje, ale samemu się coś tam bawiłem z C++ w liceum i teraz w sumie też. Samemu też bawiłem się atmegami, próbowałem walczyć z stm'ami (doszedłem z nauką do pwm) i ogólnie elektronikę lubię i myślę że w miarę ogarniam. Jezeli mówiąc energoelektronika masz na myśli jakieś przetwornice i mosfety to miałem z tego labki i sam też się bawiłem, teraz
Elektrotechnice na PW

Czy mogę konkurować z elektronikami na tym polu?


@komakow: Jezeli stawiasz na uczelnie to nie. Mialem ostatnio sporo osob na rekrutacji wlasnie z pw z tego kierunku no i niestety dno totalne.

Na uczelni można powiedzieć że programowanie


@komakow: Na twoim kierunku, bo na uczelni to programowanie jest naprawde spoko, nawet na twoim wydziale sa ludzie zajmujacy sie bardzo nowoczesnymi technologiami, tylko trzeba do nich isc.
@PrawdziwyProgramista: Nie stawiam na uczelnie, raczej biorę pod uwagę że jednak sporo można z niej wynieść, co nie zmienia faktu, że jak się samemu nie zainteresuje to co najwyżej u wujka mogę sobie pracować. Elektrotechnika faktycznie stoi słabo, widzę to i wiedziałem o tym od początku, ale poszedłem tam żeby mieć otwarte drzwi w jak największą ilość stron. Uczę się samemu i ufam tylko sobie, nie uczelni. Chciałem tylko wiedzieć, czy