Wpis z mikrobloga

Biedny Pan Franciszek (,) Gdybym był takim kasiastym właścicielem szkoły jazdy to chociażby za reklamę szkoły robiłbym lekcje za darmo, żeby tylko chłopak miał te prawko ...

BTW prawda to, że już za którymś razem próbując zdać wewnętrzny zniknął na zawsze i się już w ogóle nie pojawił?

#prawojazdy #feels #panfranciszek
tuxados - Biedny Pan Franciszek (╯︵╰,) Gdybym był takim kasiastym właścicielem szkoły...
  • 11
  • Odpowiedz
  • 3
@tuxados nie wiem, ponoć zdał. Ciekawe czy on jest chory, czy taki flegmatyczny. Osobiście chciałbym mieć takiego kumpla, miły no i kulturalny.
  • Odpowiedz
@aanndrzej: Jako specjalista w tych tematach mógłbyś wstępnie powiedzieć ile wyszło by, by ktoś mu pomógł wyeliminować błędy oraz ignorancję instruktora???
Bo powiem szczerze że żal mi chłopaka i nie wyobrażam sobie przy takiej pozycji za kierownicą by w przypadku sytuacji podbramkowej reakcja mogłaby być szybka i skuteczna... Po prostu kurde nie ma jak... Nawet głupie założenie kontry o 180 przy tej pozycji jest impasibru a to co on widzi na skrzyżowaniu to słupek A ... Nawet przy głupiej obserwacji lusterek musi znacznie odchylać głowę... nie mówiąc już o wyjeździe z podporządkowanej czy na skrzyżowaniu albo przy wyjazdach na zielonej strzałce gdzie trzeba obserwować pojazdy z lewej ... To jest #!$%@? aż niemożliwe by gość faktycznie dokumentował to że pozwala by kursant stwarzał sytuację wręcz niebezpieczną (Bo nagrywanie kamerką to już pominę )

Bo wydaje mi się że chłopakowi lepiej by było gdyby zaczął nowy kurs od początku z kimś kto ma mniejsze parcie medialne na "dodatkowy hajs z jutuba"
Tam gdzie powiedziano by mu o jego błędach i starano by się je skorygować Napewno część jego zachowań jest wymuszona przez tą pieprzoną kamerkę i świadomość że "to się kameruje i będzie na
  • Odpowiedz
@maxciekpl: prawilny kurs za 1100zł XD #!$%@?, instruktor tenisa czasami bierze 90zł/h + kort.
Przy 1100zł wychodzi 36zł za godzinę szkolenia PRAKTYCZNEGO + teoria do tego + podatki + paliwo = nie ogarniam.

@Szlaufman: http://www.wykop.pl/wpis/21130475/spostrzezenia-instruktora-v4-0-1-wybor-osk-pamieta/ tutaj pisałem jedną ważna rzecz

prawko robi się raz w życiu. Jeśli zostaniecie źle wyszkoleni to ciężko nauczyć potem was poprawnych zachowań na drodze. To jak z pismem. Ciężko zmienić charakter pisma 20-latka. Tak
  • Odpowiedz
@aanndrzej: nie neguję tego, ale z własnego doświadczenia wiem, że szkoła jazdy uczy ZDAĆ EGZAMINY, bo jeździć się uczymy dopiero jak już mamy ten upragniony dokument :)
  • Odpowiedz
@maxciekpl: no i właśnie dochodzimy do tego co my z instruktorami na pewnym forum zawsze powtarzamy.
Tania szkoła=mała jakość=byleby dać egzamin. Dobra szkoła=wysoka cena = nauka jazdy, co często wiąże się z wyjazdem na autostrady, do innych miast itp. A tego nie wymagają przepisy.
  • Odpowiedz
@maxciekpl: @aanndrzej: Przy tanich szkołach trzeba dodać jeszcze nierzadko fatalny stan techniczny samochodów...
Do dziś pamiętam kilka godzin Pugiem 207 z rozwalonym LPG gdzie żeby ruszyć i żeby nie zgasł trzeba było podbijać na 3k rpm(Celowo tu nie wspominam o sprzęgle) oraz o grillu zalepionym folią z worka na śmieci żeby silnik trzymał temperaturę Rozwalonym BSI które wpływało na przepustnicę świecące się check engine i losowe odcinanie mocy
  • Odpowiedz