Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #surebetypl
(TL;DR [Jeden z typerów na naszym forum](http://www.surebety.pl/forum/showthread.php?1066-%C5%BBaba-Propozycje-Fix%C3%B3w-!) opracował bardzo solidny schemat, który pozwala mu wyszukiwać fixy.

Chcielibyśmy Wam przedstawić nowego typera, który zdaniem admina ma bardzo duże szanse przejść do historii zakładów bukmacherskich jako wybitna jednostka. Być może niektóre dinozaury pamiętają "Muchę" na dobretypy.pl w 2006/2007 roku. Gość podał około 13 typów na ustawione mecze i wszystkie weszły. Podobno kupił z tego mieszkanie. Potem słuch po nim zaginął.

Nasz Żaba jest również wyjątkowy. Opracował bardzo solidny schemat, który pozwala mu wyszukiwać fixy.
Polecamy od razu zasubskrybować/regularnie zaglądać do jego tematu: [Żaba - Propozycje Fixów!](http://www.surebety.pl/forum/showthread.php?1066-%C5%BBaba-Propozycje-Fix%C3%B3w-!) (komentarze do jego tematu wyłącznie tutaj) i ustawić sobie powiadomienie na komórkę. Co prawda nie możemy zagwarantować tak wysokiej skuteczności, ale spodziewamy się, że będzie ona bardzo wysoka.

Admin jest z nim w kontakcie od 2 miesięcy. To dopiero początek. Więcej na razie nie zdradzimy.
Będziemy publikować więcej informacji, jeśli wykażecie zainteresowanie.
  • 11
  • Odpowiedz
@SureBetyPL: dopiero jeden fix podany i już jednostka wybitna? nie sądzę, gdzieś jest haczyk i zaraz będzie wołał zapłatę za fixa jak za zboże a przecież jak niby taki pewny fix to dlaczego sam nie postawi z 5-10K? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@astri: A czytałeś ten schemat? Poza tym admin ma z nim regularny kontakt - jeżeli będzie wołał zapłatę za fixa, to moderator na forum usunie jego temat i konto ( ͡º ͜ʖ͡º) - przekaże info do admina, aby również tutaj odpowiedział.
  • Odpowiedz
@SureBetyPL: nie wiem czy zarejestrowany użytkownik widzi całość posta ale schemat jest taki, że obserwuje ilość zakładów na dane spotkanie więc gostek po prostu rozsądnie i rzetelnie analizuje i obstawia tak jak się powinno, nie ma tutaj złotej recepty i cudownego sposobu po prostu chęci i czas na analizę ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@astri @NiebieskiPromyk @tolstyy00 @woshelaoshe: Tu Admin:

Zgadza się, dopiero 1 bet, dlatego zalecam obserwowanie tematu.
Zostałem wtajemniczony w schemat działania i jako zawodowy gracz z 10-letnim doświadczeniem wiem, że schemat się sprawdzi.

Nie będziemy obiecywać gruszek na wierzbie. Nikogo nie zmuszamy. Pokazujemy, że rodzi się coś nowego i w moim
  • Odpowiedz
@SureBetyPL: no ok ale zobacz piszesz, że masz 10 lat doświadczenia i wiesz, że schemat się sprawdzi a niżej piszesz, że nie obiecujesz gruszek na wierzbie, rozumiem, że każdy sam decyduje ile postawi na kolejnego fixa Żaby ( ͡ ͜ʖ ͡) ja narazie będę go obserwował i dzięki, że nie będę musiał kupować fixów tylko gwarantujecie darmowego fixa
  • Odpowiedz