Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@totmes w sumie to tanie jest nawet 60zeta na 3 miesiace czyli całą terapię ale mam problem z połykaniem dużych tabletek a te są jak #!$%@? czopki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@swinka_morska takie kreseczki i kropeczki widzę jak patrzę na jasne tło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kutazzz: Za 60 zeta to możesz kupić 2kg witaminy C i masz terapię na lata, a efekt ten sam albo i lepszy. Żadne suple nie zastąpią Ci zdrowej i zbilansowanej diety.
  • Odpowiedz
@Kutazzz: Męty w ciele szklistym pojawiają się w miarę starzenia organizmu. Ale jeśli jesteś przed 30, jest ich dużo i utrudniają one widzenie, powinieneś mieć wykonane USG i ewentualnie dodatkowe badania.

Sa metody rozbijania mętów, ale zabiegi te wykonuje okulista.
Nie ma metody leczenia środkami bez recepty. Wszelkie opinie w internecie które znajdujesz to opinie subiektywne - placebo, albo przesunięcie się złogów poza drogę promieni świetlnych niezwiązane z suplementami.
  • Odpowiedz
@Kutazzz: ale w celu czego? Usuniecia isteniejących mętow czy profilaktyki?

Miałeś wykonane badania. USG, badanie dna oka, badanie ciśnienia (i to obwodowe mierzone na ręce, i to w oku)?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wjolka tak miałem badanie dna oka,ciśnienia i jakieś zdjęcia kolorowe i okulista powiedział żebym spróbował tych tabsów żeby zahamować proces glikacji czegoś tam w ciałku szklistym i możliwe, że męty mogą stać sie mniej widoczne. Zalecił stosować to 3-6miesiecy i przyjść na kontrolę po tym czasie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wjolka W aptece dostałem 5 próbek tych kapsułek (20sztuk) zobaczę może dam radę połknąć ;) zaszkodzić raczej nie zaszkodzi a może coś pomoze, spróbować warto.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Wjolka ostatnio miałem "komplet" badań prześwietlenie płuc, USG tarczycy, USG jamy brzusznej, USG serca, ekg, krew, mocz, krzywa cukrowa i może coś jeszcze bo tyle tego było, że nie pamiętam i wszytkie badania wskazują na to, że jestem okazem zdrowia poza tym wzrokiem i wagą
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@windi nope. Wzrok bez zmian( toretycznie była chwilowa poprawa jak jadłem dużo winogron i witaminę C. Po kilku tygodniach jedna kreska w lewym oku znikła ale jak przestalem to po jakimś czasie obok pojawiły sie 2 mniejsze ). Tabletek nie brałem bo nie daję rady połknąć. Są jak czopki ( ͡° ʖ̯ ͡°). Na szczęście wyszedłem z niedowagi i udało się dietą wysokobiałkową przytyć do 65
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@windi póki co odpuszczam temat. Uzbieram kase to pomyśle o zabiegach. Min laserową korektę bo mam dość mała wadę (-1,25 i -1,5) ale trochę to męczy
  • Odpowiedz