Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś miał coś niepotrzebnego z gsm,
To chętnie przyjmę.
Ostatnio sam oddałem komuś biednemu swojego LG K3 LTE za darmo całkowicie, bo kogoś nie było stać na jakikolwiek telefon.
Nawet najtańszy. Jako że miałem LG i Blackberry którego mam dalej to oddałem swojego LG.
Taki prezent w nowym 2017 roku, niech się tamta osoba cieszy bo życie ją kopie na każdym kroku.
Zresztą podobnie jak mnie.

Mój obecny gówno telefon nadaje się tylko do tego by jebnąć nim o ścianę, a o przeglądaniu mikro na nim można pomarzyć.
Bateria już ledwo kilka godzin wytrzymuje. Da się z niego tylko dzwonić, nic więcej.
Także jeżeli masz jakiś niepotrzebny, to ja chętnie się nim zaopiekuje. Jak to u mnie bywa. Odmuli się go, powyrzuca śmieci z systemu.
Przyśpieszy ile się będzie dało, może nawet wgra Cyanogenmod jeżeli takowy będzie dostępny.
O telefony dbam i nie rzucam nimi itp.
Bo to elektronika jest, wymaga chwili uwagi. A daje sporo radości. A satysfakcja ze zrobienia w miarę sprawnego sprzętu z zamulonego jest ogromna.
W sumie to jakby ktoś miał jakieś problemy z softem w telefonie/tablecie/konsoli to też niech śmiało wali.
Bo trochę w tym siedzę i postaram się pomóc. Zawsze to jakieś zajęcie człowiek ma i nie zanudzi się całkowicie.
Moje hobby to grzebanie w telefonach i takich rzeczach.
Sporo telefonów już udało mi się naprawić.
To tyle z mojej strony.
#przyjmujo #gsm #telefony #zebrajo #bioro