Wpis z mikrobloga

@demoos: Tak, mieszkam. Nawet się było zagorzałym rowerzystą, dopóki mi nie skasował chłystek w bmw na Piekarskiej. :) Choć teraz już powietrze lepsze, widocznie ktoś palił śmieciami niedaleko.
@demoos: Piłem do sytuacji, w której jeden burmistrz walczył z tymi czytnikami i je uważał za przyczynę całego hałasu wokół zanieczyszczenia powietrza. I właśnie chciał je usuwać i chyba usunął czy cofnął finansowanie miejskie na nie. Szukałem tej informacji, tylko teraz nie wiem, w którym to mieście było. Zaszufladkowałem to w pamięci jako miasto w górach z fatalnym powietrzem i teraz zauważyłem, że w sumie do każdego to pasuje.
@El_Duderino: no niestety, stare piece tak już mają...a górale...jak się nie rozsypie to nie wymienia. Znam z autopsjii. U nas w Jawo jest z tym o niebo lepiej, juz na początku ludzie zaczęli przechodzić na gaz, później wymiana pieca na nowszy (bo drogo) lub powrót do węgla ale już ekogroszek.

Polecam przejść się po ulicy Wandy. Szybko znajdziesz posesje ogrzewane starymi piecami, których jest bardzo mało ( ͡° ͜ʖ