Wpis z mikrobloga

@MirkoFanatyk: na pewno do jakiejs firmy biorą, najlepiej powysyłaj CV do firm nawet jak nie maja żadnych ogłoszeń, że potrzebują. Warto spróbować jesli chcesz sie w tym rozwijać. I tak wszystkiego nauczysz sie w praktyce. Znam kilka takich osób, które bez żadnego doświadczenia rozpoczęły tak prace.
@MirkoFanatyk: Bawiłem się SAPem kiedyś na uczelni, robiłem wszystko by zostać wdrożeniowcem i pracować z SAPem. Zatrudniłem się do firmy która miała swoje ERP, pojeździłem 2 lata po klientach w domu tylko w weekendy i mi się odechciało być wdrożeniowcem.

Życzę powodzenia i więcej wytrwałości niż ja z ERP :)
@MirkoFanatyk: Jeżeli nigdy w życiu nie programowałeś to może być ciężko, jeżeli coś tam potrafisz i chcesz się w tym kierunku rozwijać to próbuj. Jeżeli mimo wszystko chcesz być konsultantem modułowym, to poczytaj jakie moduły są dostępne w SAPie i do czego służą. Wybierz tez, który najbardziej Ci odpowiada i poszukaj w necie jakiś szkoleń (w sensie PDFów, nie jakiś śmiesznych prezentacji), tylko bez dostępu do systemu to taka nauka nie
@MirkoFanatyk: @mastal88: Spoko, ja nie umiałem w niczym programować i udało się zacząć od ABAPa, sam język jest prosty więc nawet jak w niczym nie programujesz to się nie załamuj. Spróbuj powysyłać CV z pytaniem o bezpłatny staż do każdej firmy jakiej znajdziesz w Google po wpisaniu "SAP Wrocław" i czekaj :) Powodzenia!

Jak nie lubisz jeździć to jednak lepiej się zawziąć i cisnąć na programistę a nie na konsultanta.