Wpis z mikrobloga

@crazyfigo: jak zobaczyłem pierwszy raz to też się bałem, właściciel spytał zapraszając mnie do domu czy boję się psów, bo mają takiego małego, pół rocznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) mówię, że nie, sam mam beagla. Wchodzę do środka, no i widzę tego 'pieska' ( ͡° ͜ʖ ͡°)- , bestia większa ode mnie, powoli zaczynam się wycofywać, ale właściciel
@crazyfigo: pokaz jeszcze jakieś fotki :) super psina, marzy mi się dog niemiecki ale zaplecze trzeba mieć do niego spore, a i pewnie je nie mało. Jeszcze słyszałam ze im trzeba żołądki podwiązywac bo maja skłonności do skrętu
@nataliafcb: Tutaj wrzucam jego foty ;) https://www.instagram.com/senior_figo/

No zaplecze jako takie musi być. Tzn. wiedza i chęci. Metraż się nie liczy ;) Finanse też raczej stabilne muszą być bo w "dobrych" miesiącach idzie 1-1,5k. Nic nie trzeba podwiązywać. 1,5h przed i po żarciu nie ma biegania i koniec. A skręt może nastąpić i bez tego, po prostu pies niefartownie upadnie i dupa zbita.
@crazyfigo: kocham dogi niemieckie, ale serce mi sie kraja, jak widzę je w podeszłym wielu ( ͡° ʖ̯ ͡°) karm go odpowiednio, suplementuj i chadzajcie do weta w celu kontroli stawów. Ale jest śliczny ()