Wpis z mikrobloga

@kendi: ja na fizyce mam i korzystam. ale musiałem poprosić o dostęp. Nie wiem jak teraz, bo poczta studencka jest na Outlooku wiec moze z automatu jest dostęp do softu, ale moze nie byc, bo ostatnio na nowy rok musiałem prosić o odnowienie dostępu do oprogramowania.
@kendi: kiedys rozdawalem dostep do msdnaa na wydziale chemii ale od dawna juz tam nie robie. sprobuj sie skontaktowac z wieskiem lodyga. powodzenia. w sumie ciekawe czy czasem jeszcze jakiegos dostepu tam nie mam :)
@brudny: orientujesz się czy wszystkie wydziały miały kiedyś dostęp do msdnaa?


Jutro idę do informatyków na moim wydziale się zapytać
@kendi: nie pamietam. to bylo lata temu. gdzies miedzy 1999 a 2006. na wydziale chemii z tym startowalismy. kazdy wydzial jest w sumie jakby autonomiczna jednostka wiec w dupie mialem co tam sobie historycy czy inni geolodzy robili :) jesli chodzi o software kazdy wydzial zalatwial w swoim zakresie bo kazdy potrzebowal czegos innego. cos kolo 2003 matematycy i informatycy robili ogolne zamowienie dla uam na officea i to slabo dzialalo.
@brudny dzisiaj spytałem informatyków na wydziale, powiedzieli, że tylko techniczne wydziały maja do tego dostęp i nie ma możliwości, żebym to załatwił ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz wszyscy mają dostęp do Office365 online, nawet tam jest poczta studencka przeniesiona.

Pamiętam jak na polibudzie wykładowca się chwalił, że wyrwał licencje na solid'a czy AutoCADa, robiliśmy wtedy zapisy. Taki Windows był dla każdego