Wpis z mikrobloga

Witam
Mam do was prośbę, bo nie interesuje się za bardzo nowinkami technologicznymi na bieżąco
a mój iphone 5 ledwo dycha i do tego ta bateria :(
więc moje wymagania wobec smartfona nie są duże budżet to 2000 zł
wiadomo chcę także wydać jak najmniej, ale jeśli bedzie różnica ogromna w parametrach to wezme ten droższy
więc 1,5k było by idealnie :)
-żeby miał całkiem niezły apart
-żeby nie był zbyt duży że do kieszeni go nie wsadzę
- No i żeby jakoś fajnie to wszystko trybiło żeby sie nie zacinał
Oczywiście jesteś otwarty na każde propozycje
Z góry dziękuje za wszelką pomoc
Pozdrawiam
#technologia #smartfon #pytanie #cokupic #pomocy #xiaomi #samsung #sony #huwei #telefony
  • 22
@Maglev: Ok zgadzam się że iphone jest bardzo fajnym telefonem, miałem androida i iphona, i działo mi się lepiej na iphonie lecz bateria to taki rak w iphonach że aż mi się nie dobrze robi @bramborak:
@woodka: ja wiem, że posty w stylu "dołożysz X będziesz miał to i tamto" są słabe jednak myślę, że jak dołożysz ~100-200zł to będziesz miał super fajny Samsung Galaxy S7. To jest potężna maszyna, która ma myślę ze 2 lata działania na wysokich obrotach (4GB ramu, mocny procek, super aparat, mocna bateria):)
@woodka: jeśli nie miałeś wcześniej styczności z telefonami Xiaomi to najbezpieczniej brać z @Ibuygou, poza tym Gearbest, Banggood. Lepiej omijać Aliexpress - gwarancja. W razie czego masz jeszcze polską dystrybucję - X-kom, Media Expert, eMag, trochę droższą, ale wgrany od razu polski soft i pełna gwarancja na miejscu.
@woodka: Za ciut, ciut ponad 2k masz absolutnego killera jeśli chodzi o aparat i jest to właśnie Samsung Galaxy S7 jak wspominał @pan-audytor.
Sam mam iP 6s Plus i się zastanawiałem czy go nie sprzedać i kupić tego Samsunga ale jak dla mnie jest zbyt blisko premiery Galaxy S8 i nie opłaca mi się teraz zmieniać telefonu.