Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry mirki. Prawiczek, 17 lat here. Dzisiaj jest najpiękniejszy dzień mojego życia, a moja pewność siebie wzrosła razy tysiąc! ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakoś od 3 lat żyłem z myślą, że mam stulejkę, właściwie miałem ją od urodzenia, ale 3 lata temu dowiedziałem się co to w ogóle jest i że jestem na to "chory". Napletek nie schodził, próbowałem kilkunastokrotnie przez ten czas - nic.

Dziś nie mam pojęcia co mnie podkusiło, ale podczas porannej kąpieli, gdy penis był w trakcie spoczynku mówię "a, spróbuję!". Jakież było moje zdziwienie, gdy napletek zszedł bez większych trudności, zobaczyłem wreszcie swojego naganiacza w pełnej okazałości. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytanie czy to w ogóle fizycznie możliwe, że się "naprawiłem" tak nagle? Od dobrego roku nie próbowałem ani nic, dziś tak coś mnie podkusiło.

Teraz pytania:
1. W zwisie normalnie schodzi napletek, w stanie erekcji z małym dyskomfortem i tak do połowy. Co zrobić? Ćwiczyć dalej czy konsultować z lekarzem?
2. Pod napletkiem jest biały osad, to coś groźnego?
3. Przy chowaniu napletek potrafi się jeszcze przykleić, trzeba go "podwijać". Wyrobi się?

No, także to na tyle. Tak to ja mogę zaczynać 2017 rok! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nadal nie mam pojęcia co mnie akurat dziś podkusiło. (ʘʘ) Miłego dnia!

#seks #stulejka #oswiadczenie #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 17
  • Odpowiedz
NiebieskaAzjatka: Mirku, miałem podobnie, chociaż ćwiczyłem wcześniej . Ćwiczenia doprowadziły do tego, że teraz jest ok. Trwało to około 3 miesięcy. Najlepiej w po kąpieli. Osad, to tak zwany ser spod napleta, to się myje.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
znowu poniedziałek.: @ManiakSeksualny: chyba sobie jaja robisz. oby żadna kobieta nie trafiła na tego typu mężczyzn w swoim początkowym etapie odkrywania ludzkiej seksualności i radości z niej wynikającej.
nadmiar mastki powinien być usuwany poprzez odciągnięcie napletka i umycie żołądzi ciepłą wodą i szarym mydłem lub specjalnym plynem do higieny intymnej; z powodu nieprawidłowej higieny intymnej, pod napletkiem może dojść do namnażania się bakterii, które prowadzą do grzybicy, stanów zapalnych układu
  • Odpowiedz