Wpis z mikrobloga

@kibellos:
Mam ta pierwsza klawiaturę (pada) tylko, ze z podświetleniem.
Fajna sprawa jak masz połączony komputer z telewizorem.
Jest spoko, ale raczej do wpisania nazwy filmu niż do pisania na niej na fb.
@kibellos: zalezy do czego. Ja mam ta czarna 2 w 1 i jest spoko. Uzywam glownie do tv boxa z kodi wiec myszki az tak bardzo nie potrzebuje. Sprawuje sie spoko z 4 metrow lapie zasieg. Ew. Zamiast tej bialej wzialbym podobna ale juz z touchpadem.
@kibellos: To ta pierwsza klawa z touchpadem da radę. Tylko pamiętaj, że z reguły obsługują one jednocześnie jeden klawisz więc wpisywać trzeba po kolei a i ważne jak masz telewizor postawiony, ja musiałem przedłużkę na USB kupić i trochę wyprowadzić na równie z ramką telewizora, od przodu tego nawet nie widać :-)
@kibellos: Ja znów niezbyt jestem zadowolony, teoretycznie wszystko działa jak należy, ale bardzo często samoczynnie włącza się przycisk wstecz. Włączę film, odłożę pilota i po chwili pilot wyłącza film, jedynym sposobem jest wyłączenie pilota. Może tylko u mnie problem się pojawia, ale tak czy inaczej jest.
@hoop: no cóż, faktycznie jest to wada. Aczkolwiek mam już nawyk wyłączania myszki bezprzewodowej żebym przypadkowo nią nie majtał, więc myślę że po użyciu klawiatury też bym ją wyłączał. O ile da się to zrobić prosto jakimś przyciskiem :D