Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po kilku miesiącach beznadziejnie próbując wyrwać jakąś pannę na #tinder udało mi się. Wyrwałem pannę 8/10. Jestem jutro umówiony. I zwątpiłem. Nie chce iść na tę randkę bo wiem że nie mam szans. Moje #!$%@? jest przeogromne. Nie wiem nawet jak zachować się w cukierni/kawiarni bo nigdy tam nie byłem. Nie znam rodzajów ciastek nie znam rodzajów kawy nie wiem czy usiąść i poczekać aż ktoś przyjdzie czy prosić się kelnera (? w kawiarniach są kelnerzy). I jak z rachunkiem? Mam czekać aż ktoś przyjdzie?
Lokal do którego idę to kawiarnia Cava przy rondzie de gaulle'a. Ktoś coś?
#warszawa #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: lol, idziesz z panna do kawiarni, siadacie gdzieś gdzie jest wolne, albo na samym początku doskoczy do was kelner/kelnerka i zaprowadzi was, przy okazji da menu i sobie coś wybierzecie. później jak skończycie, to jak bedzie w poblizu kelnerka to powiedz ze chcesz poprosic o rachunek, a jak nie bedzie to podejdz do kasy. end of story, idź i bez spiny, niczego sobie nie wyobrażaj, na luzie, #!$%@?!
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu idz i koniec. Co bedzie to będzie kurka wodna co wy macie że macie być super hiper znawcą kawy bo jak idziemy do kawiarni to powinienem znać wszystkie gatunki kawy i gdzie rosna i inne gupoty. Mniej spiny no jak jej się nie spodobasz to trudno bedzie nastepna a ty nie bądz tresowaną małpą.
@AnonimoweMirkoWyznania: Podejdź do tego na luzie. Jak będziesz spięty i zestresowany to nie będziesz się dobrze bawił, a chyba o to chodzi w chodzeniu na randki. Nie masz robić nie wiadomo jak dobrego wrażenia, masz się po prostu dobrze czuć w jej towarzystwie.
Przejrzyj sobie menu tej kawiarni wcześniej, na pewno mają jakąś stronę lub fb. Zapoznaj się z tym co mają i mniej więcej wybierz co byś chciał zamówić. Na
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wierzę, że to nie jest zarzutka, ale...
w skrócie:
1) nie w każdej kawiarni jest obsługa kelnerska która zbierze zamówienie - musisz się dowiedzieć. przyjdź kilka minut wcześniej i zapytaj.
2) dwa rodzaje kaw - arabica i robusta. jak chcesz zaimponować pannie, to przy składaniu zamówienia zapytaj z jakiej parzą - z arabicy czy robusty. wybierz arabicę.
3) ciasta do kawy - cokolwiek co ona lubi - zapytaj się