Wpis z mikrobloga

Pytanie do raczej do #rozowepaski

Od miesięcy mam rozwalone usta i za cholerę przez ten czas nie chcą się zagoić. Na czym polega problem? Uczęszczam na mma i na sparingach mimowolnie zawsze przebije zębami usta przez co potem mam na całej długości porozcinane i w strupach. Mi to nie przeszkadza ale różowemu w całowaniu tak.... Macie jakieś cudowne sposoby na takie dolegliwości?

#pytanie #kiciochpyta #zdrowie
  • 24
  • Odpowiedz
@Volt224: wiesz napisałem tak głupio, bo ja nie rozumiem jednej rzeczy. Dziewczynie przeszkadza że masz krwawiące wargi (nie dziwię się) a dla ciebie ważniejsze jest dawać sobie po gębie z kolegami 2x w tygodniu. Zastanów się. :>
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@animuss dawanie po gębie wyszło mi już kilka razy na plus, zresztą ona mi kibicuje w tym. Problemem jest jedynie to ze nie lubi smaku krwii oraz czasem wrócę mocniej poobijany
  • Odpowiedz
@animuss: wlasnie na tym to polega, lubie to. Do tego umiem sie i ja bronić i to pomogło mi wyjść z przegryw #!$%@? i bycia grubasem. Jest to na tyle praktyczne żenie mysle o rzuceniu tego. Chce jedynie załagodzić skutki. Mi nie przeszkadzają ale kobicie bedzie przyjemniej :/
  • Odpowiedz
@Volt224: no nie wątpię że przydaje się jak komuś trzeba na ulicy wlać, ale z drugiej strony nie wierzę że nie ma sportów typu "jeden typ leje drugiego" gdzie po prostu nie kapiszonuje się gęby :>
  • Odpowiedz