Wpis z mikrobloga

@HAL10K: współczuję, ja kapustę kiszoną toleruję bez problemu i chwała mojemu żołądkowi i jelitom za to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@villemo69: tak na szybko spisałam, ale rozważam czy przedłużyć czas gotowania czy nie

- kapusta kiszona [słoik o pojemności 900ml]
- wędzony boczek [kawałek ok 8cm]
- wieprzowa wędzona kość [taka jeszcze z kawałkami mięsa, kawałek ok 15cm]
- kawałek kiełbasy o dobrym składzie [ok 10]
@matra: dziękuję :) 2 miesiące temu stałam się szczęśliwą posiadaczką wolnowaru, jednak jestem mało kreatywna i brakuje mi pomysłów na dania. Póki co robię pyszne rosoły mocy i gulasz. Skąd bierzesz przepisy? :)
@villemo69: z głowy, inspiruję się Mamą, modyfikuję na oko klasyczne przepisy, grzebię w internetach [zagranicznych blogów w pysk, z polskich Stare Gary + grupa wolnowarowa na FB] i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O #!$%@?, ale dobry (ʘʘ)

@silwek: dziękuję, właśnie jem, pysk mi wykrzywia, to je to ( ͡ ͜ʖ ͡)
@villemo69: polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja ogólnie w kwestii wolnowaru jestem dosyć nudna, bo to w moim przypadku bardziej narzędzie odciążające w codziennych obowiązkach, niż zabawka do eksperymentów, przede wszystkim praktycznie na okrągło idzie u mnie wielki bat mięsa + dowolne warzywa i tak w kółko, ale czasem zrobię jakąś zupę, bigos czy drobniejsze kawałki mięsa, albo potrawkę, także wiele tego nie ma, ale może znajdziesz
@Maxxtom: hmm nope. Jakby była, to bym tego nie gotowała, mam inne produkty, które na mnie kiepsko działają i tych unikam jak ognia ( ͡º ͜ʖ͡º)