Wpis z mikrobloga

@AdireQ:
Dokładnie 6 dni od dnia wysyłki, naprawa w Rumunii. Dostajesz list przewozowy do wydrukowania, musisz wysłać paczkę w punkcie UPS. Ja podrzuciłem od razu w głównym oddziale na Górny Śląsk w Katowicach. Ale list przewozowy jest w opcji "dostawa na drugi dzień w miejsce docelowe", więc w następnym dniu już to było w Rumunii (w międzyczasie z przeładunkiem w Niemczech).

Kontakt po angielsku - ale tutaj uwaga, bo mimo super
@AdireQ:

Nie wiem nic o plombach, ale kupuj od Vive. Choćby sprawa reklamacji - załatwianie tego przez Janusza będzie pewnie męczarnią. Nie wiem nawet czy w Polsce jest jakiś oficjalny dystrybutor.
Podejrzewam że na allegro sprzedają teraz cwaniaczki co na black friday zaoszczędzili te 100 euro :)

PS. Sprzęt dochodzi w 2, 3 dni z Irlandii.
@Werian89: Jaką formę płatności wybrałeś przy zamówieniu HTC Vive?

Bo ja wybrałem "Wire Transfer" i dostałem instrukcje żeby przelać PLNy na konto bankowe z prefiksem PL. Tak jakby zagraniczny dystrybutor miał konto w banku PKOBP. I w sumie nie jest to problem dopóki kurs euro jest niższy od kursu z dnia zakupu. Gorzej jak euro zdrożeje bo wtedy nie wiem czy mam im wpłacić sumę PLN podaną na rachunku czy równowartość