Wpis z mikrobloga

Wpis który zalegnie w zalewie #kiepskiedreas i innych, może trochę do #strimi nawiąże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wiecie już niektórzy lekko buldupili że można to popsuć - przesadzić z ilością memów. Na #wykop trafia wszystko z głównym nurtem i chce poruszyć ten konstrukcyjny temat który jest ogromną wadą w dobie sprecyzowanych informacji jakie chce użytkownik oglądać, ale w taki sposób by mógł sam wybierać. Jak pisał @Lookazz bodajże - było śmiesznie a teraz jest za dużo. Na reddicie nie miało by to aż takiej szansy na zdarzenie się - memy te były by ograniczone do subreddita. Strimi prawdopodobnie rozwiąże ten problem - będzie pokazywać ci tylko to co chcesz obserwować.

Pamiętacie wpis z #pokazauto ? reddit vs wykop.

Na reddicie gość wrzuca nie najnowszą hondę accord, ludzie życzą mu jak najlepiej. Na wykopie ktoś wrzuca swoje leciwe BMW. Hehe ty biedaku #!$%@? cebulaku xDDDDDD oby ci zardzewiała. Zawistność polaków to jedno, ale ten wpis po prostu trafił do osoby nie zainteresowanej tym strim... eee tagiem. W pewnych przypadkach takie przejawy trollingu mogą bez problemu wylecieć - prosty ban na postowanie w tagu i mamy święty spokój ze słabymi i nieśmiesznymi trollami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie czekaj...

... I DLATEGO WŁAŚNIE UWAŻAM ŻE WYKOP POWINIEN ZOSTAĆ ZAMKNIĘTY.
  • 9
@Maglev: internet to specyficzna branża... myślę że jak na ilość malkontentów to i tak całkiem nieźle sobie radzą nowe firmy.
@KokiX: strimi nie opiera się o tagi tylko strimy - gdyby posty istniały to bym cię odesłał do nich, zasada będzie nieco inna
+ odpowiedź @Belic - dziękuje bardzo!
@ProrokWykopu: powiedz mi, jak planujecie rozwiązać wygląd profili, wchodząc na danego użytkownika? Czy strona główna profilu będzie posegregowanym zbiorem strimów, a pod nimi podgląd do aktualnych postów, czy może coś bardziej podobnego do wykopowego "wyrzutu" wszystkich najnowszych treści? ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Na wykopie właśnie ciężko przegląda się aktywność użytkownika pod danym tagiem, bo często nic się nie ukazuje.
@KokiX: czemu mnie pytasz, ja nie robię tego serwisu.

Jestem duchem zaniedbań przeszłości tego serwisu. Duchem ludzi którzy z nami już nie śmieszkują bo serwis zalała fala gówna przez zaniedbania techniczne które wpłyneły na socjologię serwisu.

Pytaj kamyka albo kogoś pod tagiem strimi - ale znając kamyka to pewnie rozwiąże to rozsądnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno są otwarci na wszelakie propozycje.