Wpis z mikrobloga

@niepaleiniebede: czemu mnie pogięło? Z tego co się orientuje a w sprawie pana Grzegorza akurat mam dość obszerną wiedzę, bo staram się żadnego wywiadu/spotkania nie przegapić :) i mogę zapewnić, że p. Braun jest równie krytyczny wobec opozycji (KODy, Nowoczesne itp) jak i w stosunku do władzy aktualnie rządzącej :)
  • Odpowiedz
@rossoneri: ale wobec czego jest krytyczny jesli chodzi o KOD wobec tego, co zrobil Kijowski, wobec tego, ze srednio im idzie tworzenie struktur i kloca sie miedzy soba o wladze? Chyba raczej poddaje sens istnienia KODu a to sam w sobie brak obiektywizmu- bo pis lamie konstytucje i zasady demokracji liberalnej. A jak przejawia sie jego krytyka wobec Korwina i narodowcow? xD On nie jest obiektywny, on swoja religie postrzega jako
  • Odpowiedz
@niepaleiniebede: A czy widzisz, żeby w pytaniu OPa było coś o obiektywności? :P. Jest krytyczny wobec KODu samego w sobie i tak samo jest krytyczny wobec PiSu, aczkolwiek nie odnośnie demokracji, gdyż sam jest monarchistą. Czy jest problemem dla Ciebie, to że uważa cywilizacje łacińską za właśnie taką moralność i wartości zawarte w etyce chrześcijańskiej za najważniejsze? Jakby nie patrzeć to te wartości są zakorzenione w naszym kraju od jakiś 1050
  • Odpowiedz
Czy jest problemem dla Ciebie, to że uważa cywilizacje łacińską za właśnie taką moralność i wartości zawarte w etyce chrześcijańskiej za najważniejsze?


@rossoneri: Nie, jest problemem to, ze narzuca je innym.

A czy widzisz, żeby w pytaniu OPa było coś o obiektywności?


bylo cos o: "a z drugiej strony dokladnie tak samo" co mozna odebrac jako prosbe o wskazanie osob obiektywnych, do ktorych braun sie nie zalicza, m.in. dlatego, ze jak
  • Odpowiedz
@niepaleiniebede:

To zostan, my nie jestesmy tak znerwicowani i zakompleksieni jak wy, zeby wam kazac zawierac zwiazki homosekualne czy poddawac sie aborcji xD


I wychodzi twoja ignorancja, ja jako wolnościowiec toleruje to, że homoseksualiści mają prawo ze sobą być itd. aczkolwiek tego nie akceptuje i moim zdaniem nie jest to naturalne, a co do aborcji to zgadzam się na nią tylko i wyłącznie, w przypadku gdy kobiecie płód zagraża życiu, został
r.....i - @niepaleiniebede: 
 To zostan, my nie jestesmy tak znerwicowani i zakomplek...
  • Odpowiedz
@rossoneri: aborcja nie dotyczy dziecka z checia zycia tylko plodu ktoremu zycie jest obojetne i ktory nie ma zadnej swiadomosci zycia.

nie ogladam tych bredni- TK stworzono w PRLu na zadanie Soldarnosci- zeby uspokoic nastroje spoleczne, ale byl to TK atrapowy, ktorego wyrok mogl zmienic sejm (bo sejm jest najwyzsza wladza- tak samo jak mowia dzis poslowie pisu o sejmie- to oni powoluja sie na konstytucje prlu), wiec jesli cos
  • Odpowiedz
@niepaleiniebede: > W ogole niesamowita manipulacja z tym TK utworzonym w PRLu- Goebbels bylby w was dumny, choc wiekszosc z was podejrzewam nie o manipulacje, tylko zwykla glupote

Czy rok 1986 to był PRL czy nie? Proszę o odpowiedź TAK/NIE

Braun na początku krótkiego wywiadu został zapytany, czy działania PiS-u w sprawie Trybunału Konstytucyjnego noszą znamiona łamania demokracji.

Ja jestem monarchistą, więc nawet jakby ktoś łamał demokrację, to mnie to specjalnie
  • Odpowiedz
@rossoneri: goebbelsowska manipulacja jest nazywanie tk stalinowska tradycja polskiego sadownictwa- czemu napisalam wyzej- tamten tk nie mial zadnego realnego wplywu na ksztalt porzadku prawnego, obecny ma, ewidentnie masz problemy z czytaniem. nie wiem, po co przytaczasz jego wypowiedz- obalilam debilizm tego rozumowania bez obejrzenia wideo, skroo mimo to przytaczasz jego wypowiedz, to nie rozumiesz co napisalam.
i to jest takie smieszne z wytykaniem komus, ze studiowal w czasach prlu, lol, moze
  • Odpowiedz
@niepaleiniebede:

skroo mimo to przytaczasz jego wypowiedz, to nie rozumiesz co napisalam.


A ty widocznie nie rozumiesz pytania które zadałem Ci i nie uzyskałem odpowiedzi więc zapytam jeszcze raz czy w roku 1986 był w Polsce PRL czy nie?

i to jest takie smieszne z wytykaniem komus, ze studiowal w czasach prlu, lol, moze mial rowy kopac i czekac, az prl upadnie, bo my studiowac w czasach pisu, pewnie popieramy zamach
  • Odpowiedz
A ty widocznie nie rozumiesz pytania które zadałem Ci i nie uzyskałem odpowiedzi więc zapytam jeszcze raz czy w roku 1986 był w Polsce PRL czy nie?


@rossoneri: ale to pytanie jest bez zwiazku ze sprawa, co zostalo wyzej uzasadnione

Niby po studiach, a jednak problemy z gramatyką do dnia dzisiejszego widać, chyba niski był wtedy poziom studiów...


umknelo m kilka literek w wyrazie "studiujac" i z roztargnienia zmienilam na "studiowac",
  • Odpowiedz
@niepaleiniebede: > umknelo m kilka literek w wyrazie "studiujac" i z roztargnienia zmienilam na "studiowac", ale widac, ze pisze w czasie terazniejszym, czyli studiuje teraz, nie w prlu, jakie to studia, ktore sie konczy, nie potrafiac czytac? jakies o niskim poziomie

Zapomniałem dodać o interpunkcji, ale nie o tym jest dyskusja.

Drugie pytanie jest bez związku z tematem- Jaruzel i Kiszczak powołali inny TK sprzeczny z modelem zachodnioeuropejskim, ktory mamy obecnie.
r.....i - @niepaleiniebede: > umknelo m kilka literek w wyrazie "studiujac" i z rozta...
  • Odpowiedz
@rossoneri: Znam zas. interpunkcjyjne, nie stosuje ich, bo pisze szybko. Moge wytknac ci wszystkie twoje zle postawione przecnki > Przynajmniej wydaje mi się, to logiczne aczkolwiek jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić

zle postawiony przed "to", powinien byc przed "aczkolwiek". Serio tak mamy pisac? xD
Nie chce mis ie ogladac, bo bzury, ale z tekstu: pomysl TK jest z 1795 roku, a nie z czasow PRLu, w pl pierwsi mowili
  • Odpowiedz