Wpis z mikrobloga

@megawatt: Najwygodniej trzyma się broń przepasaną na plecach lub na klatce piersiowej. Chodziłem z bronią wielokilometrowe marsze i mogę powiedzieć że trzymanie broni jedną ręką po lewej czy prawej stronie to wątpliwa przyjemność, na załączonym obrazku ewidentnie robi się to dla szpanu.
  • Odpowiedz
Najwygodniej trzyma się broń przepasaną na plecach lub na klatce piersiowej.


@sgluszczynski: ale ja o wygodzie nic nie mówiłem

Chodziłem z bronią wielokilometrowe marsze i mogę powiedzieć że trzymanie broni jedną ręką po lewej czy prawej stronie to wątpliwa przyjemność, na załączonym obrazku ewidentnie robi się to dla szpanu.


@sgluszczynski: dla szpanu (tj. lepszej prezentacji) dostali broń, to jest oczywiste. Ale zwróć uwagę, że oni tam maja po
  • Odpowiedz
@megawatt: To czy mają tych broni 2 czy 6 nie zmienia faktu że trzymanie w ręku jest dla szpanu. Mówię o panu numer 4 bo reszta zachowuje się naturalnie. Szpan niema nic wspólnego z dobrą prezentacją wyróżnia się koleś w szyku co nie powinno mieć miejsca. W ogóle mogli by sobie podarować maszerowanie z bronią po lotnisku widać resztę sprzętu 3/4 potrafili w normalny sposób przewieść, nawet pustych magazynków nie
  • Odpowiedz
Mówię o panu numer 4 bo reszta zachowuje się naturalnie.


@sgluszczynski: kolejny też niesie podobnie broń

Szpan niema nic wspólnego z dobrą prezentacją wyróżnia się koleś w szyku co nie powinno mieć
  • Odpowiedz