Wpis z mikrobloga

@b3liaR: @SanFable: Although the naked version was superseded by the Gladius, the SV650S model remained in the UK and Australian line-up through to 2012.[4]

Moto chce kupic w UK. Kupione tu w salonie w 2014. Mozliwe, zeby wyjechalo z fabryki w 2005?
@b3liaR: No dobrze. Chodziły do 2012. Jak w takim razie wytłumaczysz, że wyjechał z salonu w 2014 a VIN pokazuje 2005? Jak wytłumaczyć, że ma podwójne świece (z tego co sprzedawca mówi), skoro VIN pokazuje co innego? Jak wytłumaczyć malowanie, które w 2005 roku raczej nie wychodziło z fabryki? Za dużo niewiadomych moim zdaniem, a to że moto wychuchane tym bardziej śmierdzi.
@gerard-kowalski: jak dobrze jeździ to będzie dobre moto. Ja miałem k9 i po zakupie dopiero sprawdziłem że w Stanach było salvaged. Ale jeździło suoer i przez 3 lata smialem nic się nie działo
@b3liaR: @gerard-kowalski: Do moto jest pełna historia serwisowa, 3 pieczątki od dealera od którego został kupiony. Do tego gość opisywał wszystko co z moto sie działo na forum (przeleciałem jego posty). Nie miało żadnego wypadku bo sprawdziłem w bazie ubezpieczycieli. Zadzwonie w poniedziałek do salonu z którego wyjechało i się spytam o co chodzi z tym vinem.

Wiecie co to znaczy SL2 w naziwe motocykla? To coś jak K8? Może