Wpis z mikrobloga

@fervi: @rubytree: "The simplicity goal means that it doesn't have many features like tabs or scroll back as in other terminals. Instead, it is expected that users of Alacritty make use of a terminal multiplexer such as tmux." Co za idiota to pisał XD
@rubytree: nie no, fajnie, ale jakieś benchmarki by się jednak przydały. Bo kapkę podejrzane mi się wydaje, że autor pisze „In the terminals I've benchmarked against, alacritty is either faster, WAY faster, or at least neutral. There are no benchmarks in which I've found Alacritty to be slower.”, a potem nie pokazuje wyników.

Bo naprawdę mnie ciekawi, jak można mierzyć szybkość terminala i co trzeba robić, żeby to on był wąskim
@interface:
Jak mam coś, co mi rzyga danymi w megabajtach, to ja przecież tego nie będę czytał w locie, tylko przekierowuję do pliku albo pipe’em do lessa i już mnie terminal nie ogranicza.
W każdym zastosowaniu, jakie mi przychodzi na myśl, to moja zdolność jako człowieka do rozumienia nadchodzących informacji jest ograniczeniem, nie to, jak szybko terminal mi jest je w stanie podać.

@fervi:
Obsługa GPU jest po to, żeby