Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki,

Byłem u prostytutki 2 razy i już się zauroczyłem. Wiem, że nie robi tego dla pieniędzy, a dlatego, że lubi (normalnie prowadzi firmę). Jak u Niej byłem to np. płaciłem za godzinę, a siedzieliśmy dwie i sobie gadaliśmy potem. Umówiliśmy się na kawę i pogaduszki. Co o tym myślicie? Uprzedzam z góry, że to nie jest pasta ani zarzutka. Serio są tak #!$%@? ludzie jak ja.

#roska #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na

Czy jestem spierdolony?

  • Tak 86.0% (147)
  • Nie 14.0% (24)

Oddanych głosów: 171

  • 14
OP: @MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo: Rozmowa była przy okazji, ale seks też.
@khaotic: No pomyślałem. Pewnie doi, ale po co miałaby się akurat ze mną umawiać na kawę? Po co miałaby mi życzyć dobrej nocy i pisać smsy, nie w celu umówienia się na seks, tylko tak o życiu. Generalnie odkąd zacząłem chodzić na dziwki, to jakoś moje spojrzenie się zmieniło i jakkolwiek to zabrzmi, to nie przeszkadza mi to, że codziennie
Ta kawa to będzie zabielana nawet bez mleka, nie przeszkadza ci tpo? Ale nie lizesz się z nią prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po co miałaby mi życzyć dobrej nocy i pisać smsy, nie w celu umówienia się na seks, tylko tak o życiu.


@AnonimoweMirkoWyznania: zebys do niej wrocil?
i zamiast wielu roznych klientow ma kilku stalych, ktorych uwaza za znosnych i z nimi sobie pisze co jakis czas.
OP: @agaja: Dzięki, pewnie masz rację. Generalnie olewam ją od teraz, ale jak ona odezwie się w sprawie tej kawy, to zgodzę się. Ciekawy jestem jak to będzie wyglądać. Jak mi znowu zawróci w głowie, to zrobię wpis na Mirko i przywrócicie mnie do porządku.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling