Wpis z mikrobloga

Chyba w końcu zablokuję biedaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam, że w ogóle poznaliśmy się w realu (w sensie, pierwszy wspólny kontakt nie był przez neta) 3,5 roku temu i nawet się z nim raz spotkałam zanim ogarnęłam się co to za ziółko, ale on zdaje się o tym zapomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w sumie może i zrozumiałe, mam bardzo pospolite imię i nazwisko, a facebooka w tamtym czasie nie miałam. :D


#facebookowestory #stulejacontent #stuleja
kostniczka - Chyba w końcu zablokuję biedaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam, że w ogóle poznaliśm...

źródło: comment_i1pyaAL0fNYvWqNV90U4D6DX6jhMRQSj.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oneluckyloser: Nie mnie oceniać, czy jestem miła, czy niemiła, staram się jednak być :) Po prostu... po tym co z nim miałam w przeszłości wolałabym w ogóle nie mieć z nim kontaktu.
Wcześniej zwykle spamował jak byłam w pracy czy zajęta, więc po prostu olewałam, teraz się byczę w łóżku z laptopem... więc zablokowałam :P
  • Odpowiedz
@kostniczka: kiedyś bym nie dowierzał, że tacy namolni socjopaci bez krzty wstydu krążą po świecie, ale moja koleżanka z biura ma identyczną sytuację. Poznała kolesia służbowo (on pracuje w firmie dostarczającej nam detale do maszyny vending) i od tamtego czasu nie może się opędzić. Wcześniej odpisywała, ale to go tylko nakręcało, teraz olewa, nie odpisuje, a nawet poprosiła żeby dał jej spokój, ale gość jest wciąż natarczywy. Ja nie wiem
  • Odpowiedz
Jakiś natręt truje dupę to nie zablokujecie od razu bo przecież trzeba się odrobinę potaplać w tej atencji, nie?


@josedra52: A co w tym złego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kostniczka Hej. Co tam słychać? Miło by było jakbyś odpisała. Daj się zaprosić na yerba mate i programowanie. Masz fajną czapkę i opaskę na oku, lubię dziewczyny bez oka.

  • Odpowiedz
  • 1
@Czahor tego poznałam na koncercie. Mały koncert, kilka lokalnych kapel, w tym jedna znajomych.
Pierwsze wrażenie - normalny typ, zarówno z wyglądu jak i z gadki. Dopiero przy bliższym poznaniu wychodzi, co to za element ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz