Wpis z mikrobloga

A czy ja tak powiedziałem? Wytknąłem jedynie pierdołę w twojej wiedzy. Poza tym furiousviking ogólnie ma rację, kawa to też ćpuństwo tylko ludzie sobie tego w ten sposób nie kojarzą bo w końcu to nie jest wciąganie krech czy bicia się pompkami.


@XpedobearX:

no to nie zmienia świadomości, dla mnie to żadna różnica bo nigdy tego gówna nie wezmę.
Czepiasz się do pierdoły a dobrze wiesz że uzależnienie od kawy
  • Odpowiedz
I owszem zdarzają się idioci którzy się od niej uzależniają, ale są też debile uzależnieni od masturbacji.


@TurboDynamo: To nie jest żaden powód do debilizmu, a uzależnienie od masturbacji nie jest niczym dziwnym patrząc na to jak silne procesy przyjemności powstają wtedy w mózgu (naturalne dragi).
  • Odpowiedz
Fakt.. alkohol wcale nie jest zdrowy, ale narkotyki tym bardziej.. Kupując powiedzmy piwo wiesz, że to TYLKO PIWO i nic więcej.. A kupując różnego rodzaju narkotyki, nigdy nie wiesz czy nie zawierają dodatkowych substancji, które wpłyną negatywnie na Twoje zdrowie i nie wiesz jak Twój organizm w ogóle zareaguje na dany narkotyk.. jak mówi powiedzonko "co za dużo to nie zdrowo" jest tutaj idealne.
Poza tym nie wiem jak w ogóle można
  • Odpowiedz
To nie jest żaden powód do debilizmu, a uzależnienie od masturbacji nie jest niczym dziwnym patrząc na to jak silne procesy przyjemności powstają wtedy w mózgu (naturalne dragi).


@XpedobearX: chodzi mi o to że można się uzależnić praktycznie od wszystkiego. To nie znaczy że wszystko jest takie samo jak koks. Narkotyki to ścierwo i każdy kto je próbuje to dla mnie śmieszny mały człowieczek.
  • Odpowiedz
Narkotyki to ścierwo i każdy kto je próbuje to dla mnie śmieszny mały człowieczek.


@TurboDynamo: No, ale wcześniej rozmawialiśmy, że narkotyki to również kofeina, masturbacja, alkohol, cukier, jedzenie, koks, marihuana i pierdyliard innych. O TO CIĄGLE CHODZI, o nazewnictwo, że nikt nie może pojąć, że jego ukochana kawusia i piwko to też narkotyk, a nie tylko to co zakazane. A w szczególności alkohol, który pije ogrom tego kraju i nikt
  • Odpowiedz
No, ale wcześniej rozmawialiśmy, że narkotyki to również kofeina, masturbacja, alkohol, cukier, jedzenie, koks, marihuana i pierdyliard innych. O TO CIĄGLE CHODZI.


@XpedobearX: tak i nawiązuje do tego że porównanie koksu do kawy jest głupie bo od kawy można się uzależnić tak samo jak od wszystkiego na świecie, a jednak kawa nie jest ani tak szkodliwa ani tak mocno wpływająca na organizm człowieka jak koks.
Koleś napisał że ktoś hejtuje
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: To teraz porównajmy picie kawy i branie etylofenidatu. Jedno jest normalne, popularne, ma otoczkę hipsterskości, organiczności i #!$%@? wie czego jeszcze, ale jak bierzesz to drugie to jesteś ćpunem i #!$%@? ci w dupę. Teraz zaznaczam, że mówię o sporadycznym użytkowaniu, w granicach normy, kontroli itp., nie jakieś uzależnienie.

Znajdź różnicę pomiędzy kofeiną a etylofenidatem. Pomóc Ci? Kofeina jest znacznie bardziej obciążająca organizm, ma gorsze efekty po odstawieniu... Można
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: Po kawie czasem potrafię mieć dość mocny zjazd i jestem nerwowy, pewnie oprócz stymulacji chodzi też o wypłukane minerały itp. Nie mam zdiagnozowanego ADHD, aczkolwiek słyszałem już od ludzi, że jestem nadpobudliwy i sam to odczuwam(ciągle próbuje nowe hobby, na dłuższą metę nie potrafię się niczym zająć, nauka to już w ogóle bardzo problematyczna) - także przydałby się jakiś delikatny stymulant. Czy poleciłbyś w tym wypadku fenidaty typu 4F-MPH?
  • Odpowiedz